Dzisiaj o 14:00
IMSJ - Wiadomości
25
Pod koniec czerwca, Daniel Kaczmarek zadebiutował w Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Polak zrealizował podstawowe założenia i cieszył się z miejsca w środkowej części sta(...)
171
Bartosz Smektała podczas inauguracyjnej rundy Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Daugavpils zajął trzecie miejsce i zakończył zawody z dorobkiem 17 punktów. Junior Fogo Un(...)
72
Wiktor Lampart wystąpi podczas drugiej rundy FIM Speedway U21 World Championship 2018, która odbędzie się w Lesznie. Zawody na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbędą się 22 lipca.(...)
59
Podczas pierwszej rundy FIM Speedway U21 World Championship 2018 Robert Lambert zajął drugie miejsce ulegając jedynie Maksymowi Drabikowi. Brytyjczyk do lidera klasyfikacji general(...)
156
Podczas pierwszej rundy FIM Speedway U21 World Championship 2018, która odbyła się w Daugavpils Maksym Drabik zapisał na swoim koncie 20 punktów i stanął na najwyższym stopniu podi(...)
4
Zwycięstwem Maksyma Drabika zakończyła się pierwsza runda Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Daugavpils. Drugie miejsce zajął Robert Lambert, na najniższym stopniu podium (...)
483
O godzinie 18:00 na torze w Daigavpils rozegrany zostanie pierwszy finał o tytuł najlepszego juniora na świecie. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzeniana żyworelacji z tych zawo(...)
29
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
199
Już w piątek, 29 czerwca w łotewskim Daugavpils, najlepsi juniorzy świata rozpoczną zmagania w cyklu FIM Speedway U-21 World Championship - Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juni(...)
249
Znane są już trzy stałe Dzikie Karty na tegoroczny cykl Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Przepustki dające możliwość walki o tytuł najlepszego młodzieżowca globu otrzymal(...)
375
W trzeciej i zarazem ostatniej rundzie kwalifikacjnej do cyklu o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów rozgrywanej na torze w Rawiczu zwciężył po wygraniu biegu dodatkowego (...)
53
Patrick Hansen w zakończonych przed chwilą kwalifikacjach do cyklu o tytuł najlepszego juniora świata. Na drugim miejscu uplasował się po wygraniu biegu dodatkowego, Daniel Kaczmar(...)
63
Gleb Chugunov triumfował po wygraniu dodatkowego biegu o I miejsce, w kwalifikacjach do cyklu o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów. Młody Rosjanin w 21 gonitwie pokonał D(...)
79
Wielkimi krokami zbliża się tegoroczny cykl Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. 16 czerwca, na torach w Libercu, Rawiczu i Vetlandzie, odbędą się rundy kwalifikacyjne do jun(...)
2
29 czerwca odbędzie się pierwsza runda Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Z inicjatywy organizatora juniorskiego czempionatu, firmy One Sport, zawody zostają przeniesione z(...)
91
Przed nami bardzo emocjonujący sezon 2018 w Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów. Pierwszą areną zmagań będzie duńskie Holsted. (...)
351
Poprzedni rok nie był udany dla duńskiego speedway’a. Przeciętne wyniki w Grand Prix, Speedway Euro Championship czy starty okupione urazami oraz niezbyt dobra postawa juniorów w(...)
324
Bartosz Smektała dołączył do nowo powstałej grupy żużlowej Grand Prix Hancock Haj. (...)
0
Kacper Woryna zajął czwarte miejsce w tegorocznym cyklu Eko-Dir FIM Speedway U21 World Championship. Polak, podczas finałowej rundy w Pardubicach, zajął drugie miejsce, a dzięki wy(...)
60
Max Fricke nie obronił tytułu Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów z 2016 roku. W ostatnim turnieju tegorocznego cyklu, który odbył się w Pardubicach, Australijczyk zdobył 13 pun(...)