Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XXXV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Szymon Woźniak oraz Artem Laguta(...)
IMSJ - Wiadomości
0
Patryk Dudek zwyciężył w I Finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywanych na torze w Pile. Na drugim miejscu zawody te zakończył Kacper Gomólski, a na najaniższym st(...)
0
Portal Zuzelend.com zaprasza w dniu dzisiejszym na relacje na żywo z dwóch bardzo ważnych imprez. Pierwsza z nich już o godzinie 16:00.(...)
0
Już jutro na torze w Pile odbędzie się pierwszy finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Choć w obsadzie zawodów nie ma żadnego Szweda, zabraknie również obecnego czempiona(...)
0
Dzisiaj w ukraińskim Czerwonogradzie, włoskim Lonigo oraz Rawiczu rozegrana zostanie runda kwalifikacyjna do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Aż siedmiu naszych zawodnikó(...)
0
Pogoda w Polsce wciąż się nie poprawia. Ci, którzy mieli nadzieję, iż w najbliższy weekend uda rozegrać się jakiekolwiek ligowe spotkanie żużlowe, musieli dzisiejszego ranka przełk(...)
0
Z powodu niesprzyjającej aury nie dojdą do skutku dwa sparingi Wybrzeża, zaplanowane na przyszły tydzień. Również półfinał eliminacji krajowych do IMŚJ, który miał się odbyć 4 kwie(...)
0
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa wykreśliła z kalendarza rozgrywek o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów zawody w Bahia Blanca w Argentynie i Daugavpils na Łotwie.(...)
0
W naszej galerii można zobaczyć zdjęcia z 7 finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Bahia Blanca, które zwyciężył Maciej Janowski. Cały cykl IMŚJ wygrał Michael Jepsen J(...)
0
Jednym punktem Michael Jepsen Jensen pokonał Macieja Janowskiego w klasyfikacji generalnej indywidualnych mistrzostw świata juniorów. Polak w drugim turnieju w Bahia Blanca odrobił(...)
0
Z nocy z soboty na niedzielę odbędzie się ostatnia impreza żużlowa sezonu 2012. Czołowi juniorzy świata zmierzą się w VII Finale IMŚJ w Bahia Blanca. Będzie to ostatnia szansa dla (...)
0
W naszej galerii można zobaczyć zdjęcia z 6 finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Bahia Blanca, które zwyciężył Duńczyk Michael Jepsen Jensen. Autorem zdjęć jest Marti(...)
0
Michael J. Jensen zwyciężył w Bahia Blanca gdzie rozegrany został szósty finał IMŚJ. Duńczyk pokonał w biegu dodatkowym swojego największego rywala do tytułu Macieja Janowskiego. T(...)
0
Dzisiejszej nocy w argentyńskiej Bahia Blanca rozegrany zostanie szósty finał IMŚJ. Czy naszemu, Maciejowi Janowskiemu uda się odrobić trzypunktową stratę do Michaela Jepsena Jense(...)
0
Oleksandr Loktaev nie weźmie udziału w dwóch ostatnich finałach Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywanych w dalekiej Argentynie. Tuż przed wylotem Ukrainiec przedstawi(...)
0
W sobotę czeka nas przedostatni finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Tym razem zawody rozegrane zostaną w dalekiej Argentynie na torze Bahia Blanca. Nasz kraj reprezent(...)
0
Czołowi juniorzy świata nie zakończyli jeszcze sezonu. Czekają ich dwie męczące rundy indywidualnych mistrzostw świata juniorów w Bahia Blanca. Pierwszy z turniejów już 3 listopada(...)
0
Wielkimi krokami zbliżają się turnieje finałowe indywidualnych mistrzostw świata juniorów w Argentynie. Maciej Janowski ocenia, że maksymalnie ośmiu zawodników z Europy wybierze si(...)
0
Maciej Janowski swoją wygraną w 5 finale IMŚJ rozgrywanym w Pardubicach odrobił zaledwie jeden punkt z czterech jakie dzielą go z Duńczykiem Michael J.Jensenem. Trzecie miejsce w k(...)
0
Przed chwilą w czeskich Pardubicach zakończył się 5 finał IMŚJ. Zawody z 14 punktami na koncie wygrał Polak Maciej Janowski. Drugi po biegu dodatkowym był Michael Jepsen Jensen, za(...)
0
Piąty finał IMŚJ odbędzie się godzinę później - nie o 17:00 jak wcześniej zaplanowano a o godzinie 18:00. Spowodowane jest to transmisją w lokalnej telewizji. Zapraszamy na relacje(...)