Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
IMSJ - Wiadomości
22
Miniony rok Bartosz Smektała może zaliczyć do bardzo udanych. Zawodnik drużynowo obronił tytuł DMP w barwach FOGO Unii Leszno a indywidualnie zdobył złoty medal IMŚJ, który wyrwał (...)
132
Lublin, Güstrow oraz Pardubice będą gospodarzami finałów FIM Speedway U21 World Championship w sezonie 2019.(...)
35
Był kandydatem do walki o medale, lecz kontuzja zniszczyła jego sezon. Reprezentant Wielkiej  Brytanii Daniel Bewley, zakończył rywalizację Indywidualnych Mistrzostw Świata Junioró(...)
0
Za Dominikiem Kuberą wyczerpujący sezon 2018. Wychowanek Unii Leszno starał się wywalczyć medal mistrzostw świata juniorów. Cały sezon jeździł bardzo równo, ale do podium nieco zab(...)
0
Bartosz Smektała w piątkowy wieczór na torze Pardubice – Svitkov sięgnął po tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów. Smyk w ostatnim, biegu finałowym wyrwał złoto z rąk Maksym(...)
12
Bartosz Smektała z kompletem siedmiu zwycięstw triumfował w 3 finale IMŚJ w czeskich Pardubicach. Dzięki tak wspaniałemu osiągnięciu junior Fogo Unii Leszno sięgnął po tytuł najlep(...)
423
Od godziny 19:00 w Pardubicach toczyć bezie się ostatni bój o tytuł najlepszego juniora świata. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relacji z tych zawodów.(...)
20
Wiktor Lampart dostał od organizatorów Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów dziką kartę na drugą rundę, która odbyła się w niedzielny wieczór na torze Lesznie. Polak podczas z(...)
25
Robert Lambert w niedzielny wieczór podczas 2. Rundy Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów zajął piąte miejsce z dorobkiem 13 oczek. Brytyjczyk w przejściowej klasyfikacji gene(...)
23
Dominik Kubera w 2 finale FIM Speedway U21 World Championship rozegranym na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie zajął czwarte miejsce z dorobkiem 13 punktów.(...)
165
Zwycięstwem Maksyma Drabika zakończył się 2 finał FIM Speedway U21 World Championship, który zakończył zawody z kompletem punktów. Drugie miejsce zjął Bartosz Smektała, a na najniż(...)
114
Po dwóch finałach FIM Speedway U21 World Championship rozegranych na torach w Daugavpils oraz Lesznie na fotelu lidera klasyfikacji generalnej z przewagą 6 punktów nad drugim Barto(...)
0
Maksym Drabik z kompletem siedmiu zwycięstw triumfował w 2 finale FIM Speedway U21 World Championship rozegranym na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie i tym samym umocnił się(...)
611
Na godzinę 16:30 zaplanowany jest początek zaległego spotkania Nice 1.Ligi żużlowej pomiędzy Euro Finannce Polonia Piła a SC Lokomotiv Daugavpils, zaś o 19:00 emocjonować będziemy (...)
112
Przed drugą rundą cyklu IMŚJ 2018 spore nadzieje ma Dominik Kubera. Zawodnik wystąpi na torze, który bardzo dobrze zna. Wielu kibiców przyjdzie na stadion im. Alfreda Smoczyka po t(...)
6
W niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie zostanie rozegrany 2. finał FIM Speedway U-21 World Championship. Liderem po pierwszej rundzie jest Maksym Drabik, (...)
46
Fredrik Jakobsen szturmem wdarł się do cyklu FIM Speedway U21 World Championship. W Daugavpils, Duńczyk prezentował się bardzo dobrze, o czym świadczy 10 punktów zdobytych w cztere(...)
0
Andreas Lyager zdobył siedem punktów podczas pierwszej rundy FIM Speedway U21 World Championship, która odbyła się w Daugavpils. Duńczyk przyznaje, że nie mógł dopasować się do tam(...)
49
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
6
Szwed, Joel Kling ponownie zastąpi kontuzjowanego Gleba Chugunova w rozgrywkach o Indywidualne Mistrzostwo Świata Juniorów. Przypomnijmy, że druga runda tych zawodów odbędzie się 2(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com