IMSJ - Wiadomości
0
W drugim półfinale krajowych eliminacji do IMŚJ w Gdańsku wygrał Tobiasz Musielak, który kolejny raz udowadnia, że świetnie przepracował okres zimowy. Junior Unii Leszno zdobył 13 (...)
0
Zwycięstwem Piotra Pawlickiego zakończył się półfinał krajowych eliminacji do IMŚJ w Krośnie. Zawodnik Unii Leszno zdobył 14 punktów. Drugi był jego brat Przemysław - 12 pkt, a trz(...)
0
W dniu dzisiejszym w Gdańsku i Krośnie odbędą się półfinały krajowych eliminacji do indywidualnych mistrzostw świata juniorów. O awans do finału walczyć będzie dwójka zawodników po(...)
0
28 marca na torze w Krośnie odbędzie się półfinał krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Znana jest już lista zawodników, którzy wystartują w krośnieńsk(...)
0
Jeszcze wczoraj młodszy z braci Pawlickich, Piotr pełnił funkcję rezerwowego podczas Grand Prix Polski w Toruniu. Tymczasem dziś Piotr rywalizował będzie w 2. finale IMŚJ w duńskim(...)
0
Darcy Ward oraz Chris Holder przedłużyli kontrakty z wicemistrzem Elite League - Poole Pirates. W sezonie 2010 barw Piratów bronił jeszcze jeden Australijczyk - Davey Watt, który j(...)
0
W zakończonym przed momentem półfinale IMŚJ w czeskiej Zarnovicy triumfował młody Duńczyk Michael Jepsen Jensen, który w biegu dodatkowym pokonał Martina Vaculika. Awans uzyskali t(...)
0
Nie od dziś wiadomo, że idolem żużlowym Macieja Janowskiego jest Greg Hancock. Młody zawodnik ma bardzo dobry kontakt zarówno z samym Amerykaninem, jak i jego całą rodziną. Młody z(...)
0
W niedzielę na torze w brytyjskim Poole odbędzie się pierwszy z czterech finałów Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Poniżej prezentujemy listę startową zawodów. Kolejne tur(...)
0
Maciej Janowski z 12 punktami na koncie zwyciężył w II rundzie Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywanej na torze w duńskim Holsted. Drugi był Martin Vaculik, zaś trzec(...)
0
Już za niespełna trzy godziny w Gnieźnie rozpocznie się ostatni finał IMŚJ. Maciej Janowski stanie przed szansą zdobycia złotego medalu. Portal Zuzelend.com zaprasza na relacje na (...)
0
Zwycięstwem Przemysława Pawlickiego zakończył się czwarty finał IMŚJ. Pawlicki zdobył 15 punktów. Drugi w Gnieźnie był Darcy Ward, a trzeci Patryk Dudek. Złoty medal w klasyfikacji(...)
0
Do rozpoczęcia Finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów pozostało już mniej niż 24 godziny. Przewaga Macieja Janowskiego wydaje się bezpieczna jednak walka o tytuł nadal tr(...)
0
Przed chwilą w niemieckim Neustadt Donau zakończyła się runda kwalifikacyjna indywidualnych mistrzostw świata juniorów. Zawody, po dodatkowym wyścigu wygrał Polak Patryk Dudek. Dru(...)
0
W niedzielę w Neustadt Donau odbyła się runda kwalifikacyjna do IMŚJ. Awans w zawodach wywalczył zawodnik Betardu Sparty Wrocław - Maciej Janowski. "Magic" denerwował się jednak, p(...)
0
4 czerwca w słowackiej Zarnovicy oraz 25 czerwca w Gnieźnie odbędą się półfinały Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Znane są już obsady tychże zawodów. (...)
0
Już jutro w ukraińskim Czerwonogradzie odbędzie się jedna z rund kwalifikacyjnych indywidualnych mistrzostw świata juniorów. W imprezie wystartuje czwórka Polaków - Szymon Woźniak,(...)
0
W rozegranym dzisiaj III finale IMŚJ w Pardubicach triumfował lider klasyfikacji generalnej tych zawodów Maciej Janowski. Pozostałem miejsca na podium przypadło braciom Pawlickim, (...)
0
Polski Związek Motorowy zdecydował, iż w związku z uroczystościami religijnymi zaplanowanymi na dzień 1 maja 2011, kolejki ligowe DM 1 ligi oraz DM 2 ligi zostaną przeniesione na c(...)
0
Za niespełna trzy godziny w czeskich Pardubicach rozpocznie się trzeci finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Liderem po dwóch rundach jest Polak - Maciej Janowski. Tuż z(...)