Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
IMSJ - Wiadomości
0
Podczas trwającego pierwszego finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów we włoskim Lonigo, w swoim pierwszym starcie upadł Ukrainiec - Aleksandr Loktajew. Zawodnik m in. SPA(...)
0
W sobotę we włoskim Lonigo rozegrany zostanie 1 finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Na liście startowej zawodów odnaleźć można dwóch reprezentantów Polski, którzy nale(...)
0
Max Fricke wygrał eliminacje IMŚJ we włoskim Terenzano, zdobywając tam komplet punktów. Niestety, awansu do finałów nie uzyskał Artur Czaja. (...)
0
Zwycięstem Andersa Thomsena zakończył się półfinał do IMŚJ na torze w Żarnovicy. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, a trzeci był Aleksandr Łoktajew. Maksym Drabik zajął 6 miejs(...)
0
Paweł Przedpełski zwyciężył w pierwszej Rundzie Kwalifikacyjnej do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w czeskich Pardubicachz kompletem punktów! Drugie miejsce zajął Wiktor (...)
0
W piątek na torze w Pardubicach rozegrana zostanie pierwsza Runda Kwalifikacyjna Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach na niezwykle specyficznym torze w Czechach wy(...)
0
Młodszy z braci Pawlickich postanowił zrezygnować z walki o Indywidualne Mistrzostwo Świata Juniorów. Jednak na tą decyzję złożyło się parę innych powodów.(...)
0
Polski Związek Motorowy powołał zawodników, którzy będę reprezentować Polskę podczas Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów oraz przydzielił im miejsca, w których wystartują.(...)
0
Junior Betard Sparty Wrocław - Maksym Drabik okazał się najlepszy w krajowych eliminacjach do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Popularny "Torres" zdobył komplet punktów!(...)
0
Szwedzi mogą w eliminacjach do IMŚJ wystawić czterech zawodników. Wiemy już którzy szwedzcy młodzieżowcy pojadą w poszczególnych turniejach pod koniec maja. Czterej juniorzy ze Szw(...)
0
W piątek 8 maja na torze w Lublinie zostanie rozegrany finał krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Poznaliśmy listę startową na te zawody.(...)
0
W czwartek na torze w Łodzi rozegrany został półfinał krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W naszej galerii foto można obejrzeć fotorelacje z tych zaw(...)
0
Dzisiaj w Łodzi rozegrany został półfinał krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Triumfował Artur Czaja, na drugim miejscu znalazł się Krystian Pieszcze(...)
0
Dzisiaj Rawiczu rozegrany został półfinał krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach z kompletem punktów triumfował Maksym Drabik z wrocławskiej(...)
0
Na torach w Rawiczu oraz Łodzi dzisiaj rozegrane zostaną półfinały krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Poniżej przedstawiamy listy startowe zawodnikó(...)
0
Miasto Lublin oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lublinie pomogą w remoncie lubelskiego toru, który jest potrzebny przede wszystkim pod kątem startów KMŻ-u Lublin. Dzięki te(...)
0
Czeska federacja nominowała zawodników, którzy będą reprezentowali swój kraj w zawodach rangi Mistrzostw Europy i Świata.(...)
0
Zapotrzebowanie na żużel w światowym wydaniu w Lublinie jest duże. Dobitnie pokazał to mecz Polska kontra Mistrzowie Świata rozegrany na lubelskim owalu na koniec sezonu 2012. W ro(...)
0
Żużel w Lublinie nie jest obecnie w najlepszej sytuacji. Nie wiadomo w której lidze pojedzie drużyna ligowa. Mimo wszystko 9 sierpnia 2015 Lublin będzie gościł najlepszych juniorów(...)
0
9 lat temu
Jedna z rund Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów odbędzie się w Lublinie, zawody zorganizowane zostaną 15 sierpnie. Runda w Lublinie nie będzie jedyną, pierwsze zawody rangi (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com