Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
IMSJ - Wiadomości
262
Maksym Drabik, Bartosz Smektała i Max Fricke stanęli na podium cyklu Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Warto przypomnieć, że Australijczyk startował w tegorocznej edycji (...)
2
Tegoroczny cykl IMŚJ dobiegł już końca. Niestety kilku zawodników, których mieliśmy okazję oglądać podczas tegorocznej edycji, zakończy już wiek juniora. Jednak ponad połowa tegoro(...)
104
Maksym Drabik po mimo kontuzji jakiej doznał podczas drugiego finału IMŚJ w Gustrow zdołał obronić pozycję lidera w klasyfikacji generalnej o tytuł najlepszego juniora świata i w P(...)
344
Bartosz Smektała zdołał obronić dzisiaj w Pardubicach drugą lokatę, którą zajmował po 2 finale IMŚJ w niemieckim Gustrow dzięki czemu na jego szyi zawisł srebrny medal Indywidualny(...)
108
Maksym Drabik wygrał 3 Finał IMŚJ rozgrywany dzisiaj wieczorem w czeskich Pardubicach i tym samym sięgnął po tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów. Na drugim miejscu pardubi(...)
342
Dzisiaj na torze w czeskich Pardubicach poznamy Indywidualnego Mistrza Świta Juniorów. Z kolei na torze w Menchesterze okaże się, która z drużyn wystąpi w finale SGB Premiership. P(...)
2
Dimitri Berge, po dwóch rundach cyklu Eko-Dir FIM Speedway U21 World Championship 2017, zajmuje jedenastą pozycję w klasyfikacji przejściowej z 14 punktami na koncie. Francuski zaw(...)
100
Już w najbliższy piątek (29.09), w Pardubicach odbędzie się finałowa runda Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Zanim poznamy ostateczne rozstrzygnięcia w tegorocznym cyklu j(...)
108
Tegoroczny cykl Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów absolutnie nie układa się po myśli Eduarda Krcmara. W dwóch dotychczas rozegranych turniejach reprezentant Czech zdobył za(...)
0
Brady Kurtz zaliczył świetny występ podczas drugiej rundy FIM Speedway U-21 World Championship 2017, która odbyła się w Gustrow. Australijczyk, dzięki zdobyciu 18 punktów, awansowa(...)
41
Robert Lambert zajął drugie miejsce podczas niemieckiej rundy Eko – Dir FIM Speedway U-21 World Championship 2017, która odbyła się w Gustrow. Brytyjczyk, dzięki dobremu występowi (...)
37
Zaledwie dwa tygodnie pozostały do trzeciej, finałowej rundy EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship, czyli rozgrywek o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów. Wielki fi(...)
66
Max Fricke zajął piąte miejsce podczas drugiej rundy cyklu EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship, która odbyła się w niemieckim Gustrow. Obrońca tytułu najlepszego żużlowca (...)
104
Bartosz Smektała zwyciężył podczas drugiej rundy cyklu EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship 2017, która odbyła się w niemieckim Gustrow. Dzięki piętnastopunktowej zdobyczy,(...)
2
Maksym Drabik po mimo wczorajszego upadku i tym samym odpadnięciu w biegach półfinałowych Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w niemieckim Gustrow, nadal przewodzi w klasyfik(...)
0
W dzisiejszym drugim finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w niemieckim Gustrow w biegu finałowym triumfował Bartosz Smektała. Polak wyprzedził drugiego na linii mety, R(...)
98
Smutne wieści dla zespołu Betard Sparty Wrocław napływają z niemieckiego Gustrow gdzie rozgrywany jest 2 finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W pierwszym biegu półfinał(...)
0
Planowany na godzinę 16:00 oficjalny trening przed drugą rundą EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship w Güstrow, decyzją Jury, został odwołany. Organizatorzy w trosce o stan (...)
346
Dzisiaj w Lublinie o 18:30 rozegrany zostanie rewanż meczu półfinałowego 2.Ligi żużlowej pomiędzy miejscowym Speed Car Motor Lublin a TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Z kolei o god(...)
51
5 lat temu
Rywalizacja najlepszych młodzieżowców świata przenosi się do Gustrow, miasta, którego tradycje sięgają trzynastego wieku.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com