Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Do koszmarnego wypadku doszło podczas DMPJ w Zielonej Górze. Reprezentant miejscowego Falubazu uczestniczył w karambolu który zakończył się dla niego transportem do szpitala.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
IMSJ - Wiadomości
0
Już w najbliższą sobotę w czeskich Pardubicach odbędzie się piąty finał IMŚJ. Po nim zostaną już jedynie dwie rundy w odległej Argentynie. Maciej Janowski traci do liderującego Mic(...)
0
Duńczyk Michael Jepsen Jensen zwycięstwem w IV finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywanych w Tarnowie umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej tych r(...)
0
Duńczyk Michael Jepsen Jensen zwyciężył w rozgrywanym w Tarnowie IV finale IMŚJ! Zawodnik Stali Gorzów zwiększył swoją przewagę w klasyfikacji generalnej. Drugie miejsce zajął Patr(...)
0
Już za nieco ponad godzinę w Tarnowie rozpocznie się finał indywidualnych mistrzostw świata juniorów. O pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej walczyć będzie dwójka Polaków - M(...)
0
Już jutro na torze w Tarnowie odbędzie się IV finał indywidualnych mistrzostw świata juniorów. Realne szanse na złoty medal zachowuje wciąż dwójka Polaków - Maciej Janowski oraz Pr(...)
0
Notujący przyzwoite występy w ekstralidze - Jakub Jamróg został dostrzeżony i otrzymał dzika kartę na czwarty turniej indywidualnych mistrzostw świata juniorów. Zawody odbędą się 1(...)
0
Zwycięstwem Duńczyka Michael Jepsen Jensen zakończył się trzeci finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w angielskim Coventry. Drugie miejsce zajął nasz reprezentant Przem(...)
0
Już dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się trzeci finał indywidualnych mistrzostw świata juniorów. Tym razem najlepsi młodzieżowcy świata zawitają do Coventry. O punkty walczyć będz(...)
0
Zwycięstwem Macieja Janowskiego zakończyła się druga runda Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywana słoweńskiej Lendavie. Drugie miejsce przypadło Duńczykowi Mikkelowi (...)
0
Jutro w słoweńskiej Lendavie rozegrana zostanie 2 runda Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Po pierwszej rundzie na czele znajdują się ex equo Przemysław Pawlicki i Michael (...)
0
Wszyscy reprezentanci Polski awansowali ze swoich półfinałów do finałów IMŚJ. Polskę w siedmiu zawodach finałowych reprezentować będą Maciej Janowski, Patryk Dudek, Tobiasz Musiela(...)
0
Jutro na torze w ukraińskim Czerwonogoradzie oraz włoskim Terenzano odbędą się półfinały Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Nasz kraj w tych zawodach będą reprezentowali To(...)
0
Na torach w Terenzano i Czerwonogradzie odbędą się półfinały które wyłonią tegorocznych finalistów którzy powalczą o miano Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów na żużlu. Polska (...)
0
W ostatniej rundzie kwalifikacyjnej do IMŚJ w holenderskim Blijham, pewny awans do półfinałów uzyskali reprezentanci Polski - Przemysław oraz Piotr Pawliccy. Starszy z braci zwycię(...)
0
W rundzie kwalifikacyjnej do IMŚJ w duńskim Randers zdecydowanie lepsi okazali się zawodnicy miejscowi. Triumfował Marc Randrup przed swoim rodakiem Nicklasem Porsingiem. Trzeci by(...)
0
W sobotę w chorwackim Gorican rozegrano jedną z trzech rund kwalifikacyjnych do indywidualnych mistrzostw świata juniorów. Awans do półfinałów uzyskali Polacy Bartosz Zmarzlik, któ(...)
0
Jutro na torach w Gorican, Blijham oraz Randers rozegrane zostaną rundy kwalifikacyjne do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Przypomnijmy, że jedna z rund odbyła się 29.04 (...)
0
Patryk Dudek zwyciężył rundę kwalifikacyjną do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywaną w niemieckim Neustad Donau. Oprócz juniora z Zielonej Góry awans do kolejnej run(...)
0
W niedzielę tj.29.04 o 14:00 w niemieckim Neustad Donau rozegrana zostanie runda kwalifikacyjna do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach wystartuje dwóch Polaków : (...)
0
Dzisiaj na torze w Tarnowie odbył się finał krajowych eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Zwyciężył junior Stali Gorzów Bartosz Zmarzlik, który swoim drugim swoim(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com