Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
IMSJ - Wiadomości
0
Po dwóch turniejach finałowych Indywidualnych Mistrzostw Świata na prowadzeniu znajduje się Polak - Maciej Janowski. Wysoką, czwartą pozycję zajmuje inny biało-czerwony, Patryk Dud(...)
0
Po informacjach dotyczących ekspansji cyklu Grand Prix do Rosji i Nowej Zelandii, zaskakujące informacje docierają do nas także z Argentyny. Tamtejsza federacja motocyklowa Febom p(...)
0
Aż sześciu reprezentantów naszego kraju powalczy w tegorocznych zmaganiach o złoto Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Jednymi z najmłodszych w całej stawce będą Piotr Pawli(...)
0
Patryk Dudek, zawodnik Falubazu Zielona Góra w ubiegłorocznych zmaganiach o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów uplasował się zaledwie na 12 miejscu. W tym sezonie marzy m(...)
0
Jednym z faworytów tegorocznych finałów Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów z pewnością będzie Przemysław Pawlicki. Polski zawodnik, mimo młodego wieku ma już wielkie doświad(...)
0
Tylko Szymon Woźniak z Polonii Bydgoszcz z Polaków nie przebrnął półfinału IMŚJ na torze w Gnieźnie. Pozostali biało-czerwoni, czyli Przemysław i Piotr Pawliccy, Maciej Janowski or(...)
0
25.06 w sobotę o godz.17:00 na torze w Gnieźnie zostanie rozegrany Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Barwy naszego kraju reprezentować będzie pięciu zawodników: b(...)
0
W dniu jutrzejszym również w niemieckim Neustadt Donau rozegrana zostanie runda kwalifikacyjna indywidualnych mistrzostw świata juniorów. O awans powalczy dwójka reprezentantów Pol(...)
0
12 lat temu
Główna Komisja Sportu Żużlowego w porozumieniu z trenerem kadry narodowej wytypowała zawodników, którzy wystartują w eliminacjach do Indywidualnych Mistrzostw Świata oraz Indywidua(...)
0
Wczoraj na torze w Herxheim (Niemcy) rozegrano pierwszą rundę kwalifikacyjną tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Zwycięzcą zawodów okazał się 20-letni Brytyjczy(...)
0
Pod koniec września ogłoszono, że jedna z rund przyszłorocznych zmagań o tytuł najlepszego młodzieżowca świata odbędzie się w Gnieźnie. Początkowo miała być to druga runda zaplanow(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com