Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
04.06.2023 - 19:15
vs
04.06.2023 - 14:00
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Czech - Praga. Zwycięzcą turnieju został Martin Vaculik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Leon Madsen, Jack Holder oraz Bartosz Zmarzlik. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną cyklu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
IMSJ - Wiadomości
0
Kacper Woryna potwierdza świetną formę przed zbliżającą się drugą rundą cyklu EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship, która odbędzie się w Güstrow. Polak ma sporą stratę punk(...)
45
Brady Kurtz i Jack Holder mają za sobą udane tygodnie na żużlowych torach. Obaj, z powodu wypadków losowych, znaleźli zatrudnienie w polskiej PGE Ekstralidze i dzięki świetnym wyni(...)
876
Niemiec Michael Haertel otrzymał dziką kartę na drugą rundę EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship, która 8 września odbędzie się w Gustrow. Rezerwowymi na te zawody będą Dom(...)
0
Dominik Kubera był jednym z trzech reprezentantów startującym we finale podczas I rundy EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship. Młodzieżowiec spóźnił wyjście spod taśmy w dec(...)
70
Rafał Karczmarz wystąpił w niedzielę podczas I rundy EKO-DIR FIM Speedway World Championship w Poznaniu. Występ młodzieżowca Cash Broker Stali Gorzów był możliwy dzięki dzikiej kar(...)
54
Warunki torowe w trakcie rozegranej w niedzielę I rundy EKO-DIR FIM Speedway World Championship w Poznaniu były trudne. Po długotrwałym opadach tor był mocno nasiąknięty wodą i dz(...)
0
W niedzielę 23 lipca na poznańskim Golęcinie odbyła się I runda EKO-DIR FIM Speedway World Championship. Bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się Maksym Drabik, który nie znalazł pogro(...)
107
Maksym Drabik zwyciężył z kompletem 21 punktów w pierwszej rundzie EKO-DIR FIM Speedway World Championship, które odbyły się w Poznaniu. Kolejne miejsca na podium zajęli Bartosz Sm(...)
901
Od godziny 14:45 na torze w Ostrowie ruszy finał o tytuł najlepszej pary żużlowej w Polsce. Dwie godziny później na poznańskim Golęcinie rozpocznie się 1 finał o tytuł najlepszego (...)
1
Jevgenij Kostigov będzie jedynym Łotyszem w tegorocznym cyklu Eko-Dir Fim Speedway U21 World Championship. Zawodnik Lokomotivu Daugavpils, awans do finałów Indywidualnych Mistrzost(...)
24
Maksym Drabik, Dominik Kubera, Bartosz Smektała oraz Kacper Woryna walczyć będą o medale w tegorocznym cyklu EKO-DIR FIM Speedway U21 World Championship. Pierwsza runda zmagań najl(...)
101
Jack Holder to czwarty junior ubiegłorocznego cyklu IMŚJ. Najmłodszy z klanu Holderów jest jednym z trzech reprezentantów Australii, którzy wystartują w tegorocznej edycji EKO-DIR (...)
68
W niedzielę, 23 lipca w Poznaniu zainaugurowany zostanie cykl EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship. Jednym z czterech polskich zawodników, rywalizujących o tytuł Indywidual(...)
104
Alexander Woentin to jeden z zawodników, który otrzymał stałą dziką kartę na tegoroczny cykl EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship. Urodzony w 2000r. reprezentant Szwecji je(...)
77
23 lipca w Poznaniu odbędzie się pierwsza runda finałowa Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Jednym z pretendentów do tytułu jest Dimitri Bergé, reprezentujący Francję. (...)
0
W tegorocznym cyklu Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów wystartuje jeden reprezentant Niemiec. Barw tego kraju bronić będzie 18-letni Lukas Fienhage, dla którego awans do fin(...)
105
Już niecałe trzy tygodnie dzielą nas od rozpoczęcia rywalizacji w cyklu EKO-DIR FIM Speedway U21 World Championship - cyklu, który ma na celu wyłonienie Indywidualnego Mistrza Świa(...)
223
W poniedziałkowy poranek odbyła się konferencja prasowa związana z organizacją finałów Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Jednym z gości spotkania był młodzieżowiec FOGO Un(...)
108
Dziś na torze we włoskim Terenzano rozegrano przełożoną z dnia wczorajszego rundę kwalifikacyjną do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Kolejność na podium rozstrzygnął bieg(...)
103
Polska ma już dwóch pierwszych reprezentantów w finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W Pardubicach odbyła się pierwsza Runda Kwalifikacyjna do młodzieżowego czempionat(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com