IMSJ - Wiadomości
9
Aż cztery godziny trwał 1 finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w angielskim King's Lynn. Czterogodzinne zawody, które śmiało można nazwać festiwalem upadków wygrał Kryst(...)
35
W biegu nr. 12 Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w angielskim King's Lynn doszło do bardzo groźnie wyglądającego upadku, w którym uczestniczyli dwaj Polacy : Krystian Piesz(...)
100
W sobotę 18 czerwca na torze Adrian Flux Arena w King's Lyn rozegrany zostanie pierwszy finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich chc(...)
2
Dorosły czempionat ruszył już w kwietniu, teraz czas rozpocząć walkę o koronę Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów. W najbliższą sobotę 18 czerwca na torze w King?s Lynn rozpoczn(...)
2
18 czerwca na Adrian Flux Arena w King's Lynn zainaugurowany zostanie cykl FIM Speedway U21 World Championship. Dzisiaj poznaliśmy oficjalną listę startową na te zawody oraz za(...)
6
Paweł Przedpełski w tym roku kończy wiek juniora. Tym samym, jest to jego ostatnia szansa na wywalczenie Indywidualnego Mistrzostwa Świata Juniorów. Ostatnim torunianinem, który te(...)
1
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa FIM ma przyjemność ogłosić, iż przyznane zostały stałe dzikie karty oraz zatwierdzono nominacje zawodników rezerwowych cyklu FIM Speedway U21 W(...)
9
Dzisiaj o godzinie 17.00 w Gdański zostanie rozegrany finał krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Awans z dzisiejszych zawodów uzyska trzech zawodników(...)
28
Paweł Przedpełski zwyciężył zdobywając komplet punktów w półfinale krajowych eliminacji do IMŚJ rozgrywanym na torze w Ostrowie. Drugie miejsce zajął Krystian Pieszczek, zaś trzeci(...)
46
Zwycięstwem Marcina Nowak zakończył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Rawiczu. Drugie miejsce zajął Krystian Rempała, a trzecie Kacper Woryna. Zawody pechowo(...)
1
Już w najbliższą środę (6 kwietnia) odbędą się półfinały krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Jedna z półfinałów odbędzie się w Rawiczu, drugi natomia(...)
5
Nie na poznańskim Golęcinie, a Rawiczu odbędzie się 6 kwietnia jeden z półfinałów eliminacji krajowych IMŚJ. Druga lokalizacja eliminacji nie ulega zmianie.(...)
0
Wkrótce po zatwierdzeniu przez FIM kalendarza imprez ragi mistrzowskich w roku 2016 potwierdzono również datę 68 Zlatej Prilby. Już niemal tradycja stało się to, że czeskie Prdubic(...)
0
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa przedstawiła kalendarz Mistrzostw Świata w ice speedwayu oraz na żużlu w 2016 roku. Polska oprócz trzech imprez z cyklu Grand Prix zorganizuje (...)
0
Na podium 2 finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Lublinie uplasowali się Paweł Przedpełski i Bartosz Zmarzlik. Trzecie miejsce zawodów przypadło zaś Duńczykowi, Ander(...)
0
Dzisiaj w Lublinie odbędzie się trzeci finał Indywidualnych Mistrzostw Świata juniorów, natomiast w szwedzkiej miejscowości - Kumla zawodnicy będą ścigać się w trzecim finale SEC. (...)
0
W sobotę, 15 sierpnia na torze w Lublinie odbędzie się drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Początkowo zawody rozpocząć miały się o godzinie 19:00, jednak organ(...)
0
W Lublinie 15 sierpnia odbędzie się drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Dziką kartę na te zawody przyznano Maksymowi Drabikowi.(...)
0
Loktaev w minioną sobotę zanotował bardzo groźnie wyglądający upadek podczas Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na torze we włoskim Lonigo. Dziś ukraiński zawodnik przeszedł(...)
0
Duńczyk, Mikkel Michelsen zwyciężył po triumfie w biegu dodatkowym w 1 finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywanym we Włoskim Lonigo. Drugie miejsce przypadło Bart(...)