Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami pierwszy dzień turnieju Texom European Individual Ice Speedway Championship – Sanok 2024. Zawody zdominował weteran ice speedwaya, Austriak Franz Zorn. Drugie miejsce zajął Niemiec Max Niedermeier, a trzecie reprezentant Szwecji Jimmy Olsen. Reprezentant Polski, Michał Knapp ukończył sobotn(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 49:41. Prezentujemy Pańs(...)
231
Kibice, którzy przybyli na stadion przy ulicy Hallera 4 nareszcie mogli oglądać emocjonujące wyścigi i walkę do ostatnich metrów. (...)
26
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 5 kolejki MrGarden GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 49:41. Prezentujemy Pańs(...)
509
Dzisiaj w Grudziądzu o godzinie 19:30 meczem pomiędzy MrGarden GKM Grudziądz a Cash Broker Stalą Gorzów zapoczątkowana zostanie 5 runda PGE Ekstraligi. Portal ZUZELEND.COM serdeczn(...)
300
MrGarden GKM Grudziądz poinformował, że do ich sztabu szkoleniowego dołączył dzisiaj Robert Kościecha. (...)
65
,,Czegoś zabrakło" - to sformułowanie pada w Grudziądzu coraz częściej. Jednak sezon trwa i trzeba walczyć o ligowe punkty.(...)
0
Grudziądzanie przyjechali do Torunia po sromotnej porażce z Fogo Unią Leszno. Get Well Toruń nie jedzie na razie tak jak wszyscy tego oczekiwali. "Anioły" wygrały pewnie 51:39 nad (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 4 kolejki Get Well Toruń pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik(...)
191
Derby Kujaw i Pomorza zgromadzą na toruńskiej Motoarenie sporo fanów. Faworyt w tym spotkaniu jest jeden, ponieważ przyjezdni nie radzą sobie na wyjazdowych torach.(...)
0
Włodarze klubu z Grudziądza po przegranym meczu na własnym torze przeciwko Fogo Unii Leszno wydali specjalnie oświadczenie. (...)
383
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 3 kolejki Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 62:28. Prezentujemy Państwu wynik t(...)
0
Dominik Kubera podczas spotkania pomiędzy Fogo Unią Leszno i Cash Broker Stalą Gorzów był liderem formacji juniorskiej klubu z Wielkopolski. Młodzieżowiec leszczyńskich Byków podcz(...)
56
W sobotnie popołudnie w ramach III kolejki PGE Ekstraligi zmierzą się zespoły MrGarden GKMu Grudziądz i Fogo Unii Leszno. Początek spotkania zaplanowana na godzinę 18.00. Dzisiaj p(...)
0
W niedzielnym pojedynku Zielonogórzan z zespołem Roberta Kempińskiego, górą byli gospodarze, a ostateczny rezultat brzmiał 53:37.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 2 kolejki Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 1 kolejki forBET Włókniarz Częstochowa zremisował(a) na wyjeździe z ekipą MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 45:45. Preze(...)
224
W niedzielę, 8 kwietnia, o godzinie 16:30 w Grudziądzu rozpocznie się spotkanie 1. kolejki PGE Ekstraligi, w którym miejscowy MRGARDEN GKM Grudziądz podejmować będzie forBET Włókni(...)
108
Get Well Toruń zaliczył drugi sparing z rzędu na wyjeździe. Tym razem uległ 46:38 ekipie z Grudziadza. Dla gospodarzy najwięcej punktów przywiózł Przemysław Pawlicki natomiast dla (...)
468
Już w niedzielę, 8 kwietnia, drużyny MRGARDEN GKM-u Grudziądz i forBET Włókniarza Częstochowa zainaugurują zmagania w PGE Ekstralidze w 2018 roku. W czwartek poznaliśmy awizowane z(...)
1
Dzisiaj na toruńskiej MotoArenie rozegrany został mecz sparingowym będący jednocześnie derbami województwa kujawsko-pomorskiego, w którym miejscowy Get Well Toruń pokoał nieznaczni(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com