Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Maciej Janowski w przyszłym sezonie startować będzie na Wyspach Brytyjskich w Sports Insure Premiership.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
0
Piątkowy wieczór, zakończył się na MotoArenie żużlowym akcentem. Na toruńskim owalu, gospodarze zmierzyli się z MRGARDEN GKM Grudziądz. Przeciwnicy zza miedzy pokonali swoich rywal(...)
47
Dziś po historycznym wyjazdowym zwycięstwie GKM-u Grudziądz nad Get Well Toruń Rosjanin ogłosił, że przedłuży swój kontrakt w polskim klubie. (...)
2
MrGarden GKM Grudziądz pokonał(a) na wyjeździe Get Well Toruń w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
14
W piątkowy wieczór w ramach 10. kolejki PGE Ekstraligi odbędą się dwa spotkania. O godzinie 18:00 będziemy emocjonować się spotkaniem pomiędzy Fogo Unią Leszno i forBet Włókniarzem(...)
0
Już w nadchodzący piątek na toruńskiej Motoarenie odbędzie się 10. kolejka PGE Ekstraligi, w której spotkają się dwie drużyny z województwa kujawsko - pomorskiego. We wtorkowe pop(...)
257
MrGarden GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Truly.work Stal Gorzów w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
48
W najbliższy piątek powraca po krótkiej przerwie najlepsza żużlowa liga świata, czyli PGE Ekstraliga. Na początek 9 kolejki przed nami dwa spotkania MrGarden GKM Grudziądz-Truly.wo(...)
0
W zaległym spotkaniu V rundy PGE Ekstraligi MrGarden GKM Grudziądz pokonał u siebie Get Well Toruń 55-35. Zespół gospodarzy do zwycięstwa w tym spotkaniu poprowadził Artem Łaguta z(...)
325
MrGarden GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Get Well Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
42
W piątek dojdzie do rewanżowych spotkań PGE Ekstraligi. Na godzinę 18.00 zaplanowano pojedynek pomiędzy Fogo Unią Leszno i MrGarden GKM Grudziądz, w pierwszym w tym roku pojedynku (...)
308
W ubiegłą niedzielę odbyła się spotkanie VII kolejki PGE Ekstraligi Mrgadren GKM Grudziądz podejmował na swoim torze Fogo Unie Leszno, spotkanie zakończyło się remisem. Zawodn(...)
125
Fogo Unia Leszno w ramach VII kolejki PGE Ekstraligi rozegrała spotkanie przeciwko drużynie MRGARDEN GKM Grudziądz. Leszczynianie po kiepskim początku zawodów w drugiej fazie meczu(...)
33
W minioną niedzielę mieliśmy przyjemność oglądać pojedynek Mrgarden GKM Grudziądz z Fogo Unia Leszno, zdecydowanie był to najtrudniejszy mecz dla leszczyńskich byków w tym sezonie(...)
0
W piątkowe popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka w ramach VIII kolejki PFE Ekstraligi dojedzie do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno i MRGARDEN GKM Grudziądz. Pierwsze w ty(...)
3
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie walczyła o ligowe punkty w wyjazdowym spotkaniu w Grudziądzu. Leszczynianie w VII kolejce PGE Ekstraligi zremisowali z drużyną MRGARDEN GKM(...)
0
MRGARDEN GKM Grudziądz w niedzielne popołudnie w ramach VII kolejki podejmował przed własną publiczności drużynę Fogo Unii Leszno. Po pierwszej części zawodów mogło się wydawać, że(...)
0
Fogo Unia Leszno zremisował(a) na wyjeździe z ekipą MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
221
120 okrążeń w wiadomą stronę i 7 kolejka PGE Ekstraligi przejdzie do historii. Po piątkowych arcyciekawych meczach we Wrocławiu i Toruniu, w niedzielę czekają nas pojedynki w Grudz(...)
10
W niedzielne popołudnie MRGARDEN GKM Grudziądz podejmie przed własną publicznością zespół Fogo Unii Leszno. Początek VII rundy PGE Ekstraligi zaplanowano na godzinę 16.30. Dzisiaj (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com