Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Leicester Lions
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Po trzecią wygraną z rzędu w British Final sięgnął dzisiaj na The National Speedway Stadium w Manchesterze Daniel Bewley. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
1
Kiedy opadnie kurz, można na spokojnie usiąść do analizy. Takiej właśnie specjalnie dla Czytelników Zuzelend.Com podjął się Dariusz Momot, były działacz żużlowy powiązany z RKM – e(...)
3
MrGarden GKM Grudziądz zakomunikował, iż Przemysław Pawlicki w przyszłym sezonie nadal będzie bronił jego barw.(...)
28
GKM w piątkowym spotkaniu pokonał Speed Car Motor Lublin wynikiem (52:38). Tym samym drużyna z Grudziądza zapewniła sobie 5. miejsce w tabeli PGE Ekstraligi. Team z Lublina zajął n(...)
150
MrGarden GKM Grudziądz pokonał na własnym torze Speed Car Motor Lublin w stosunku 52:38. Tym samym gospodarze zajęli w sezonie 2019 piąte, a goście szóste miejsce w PGE Ekstralidze(...)
52
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
0
W piątkowe popołudnie będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. O godzinie 18.00 rozpocznie się mecz pomiędzy zespołami z Gorzowa oraz Częstochowy, natomias(...)
0
i nowa lokalizacja.(...)
715
W upadku podczas Speedway Euro Championship w duńskim Vojens, żużlowiec MrGarden GKM Grudziądz nabawił się kontuzji barku i jak zapowiada czeka go 10-dniowa przerwa w startach.(...)
0
ForBET Włókniarz Częstochowa pewnie pokonał na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz 52:38, dzięki czemu zdobył 3 punkty meczowe i na kolejkę przed końcem rundy zasadniczej PGE Ekst(...)
0
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. O godzinie 18.00 rozpocznie się mecz pomiędzy Częstochową i Grudziądzem, natomiast (...)
0
Przegrana GKM – u i wygrana Włókniarza niesie za sobą efekt przyczynowo skutkowy. Teraz to Częstochowa jest na premiowanym udziałem we fazie play – off 4. miejscu a Grudziądz traci(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Piątkowy wieczór dla kibiców PGE Ekstraligi będzie bardzo długi. Czekają nas wizyty w Grudziądzu i Lublinie.(...)
26
Nie brakowało emocji w niedzielnej rywalizacji wrocławsko – grudziądzkiej. Goście przyjechali po punkt bonusowy, który ostatecznie po ostatnim biegu został dopisany Betard Sparcie.(...)
0
MRGARDEN GKM Grudziądz uległ Betard Sparcie 51:38. Do ostatnich biegów trwała walka o punkt bonusowy. Ostatecznie pełna pula została we Wrocławiu. Smutku nie kryje Kenneth Bjerre, (...)
65
Drużyna MrGarden GKM-u Grudziądz uległa na Stadionie Olimpijskim Betard Sparcie 38:51 i do domu wróciła bez punktów. Niepocieszony po tym spotkaniu był trener Robert Kempiński.(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonała na własnym stadionie MrGarden GKM Grudziądz 51:38 i tym samym zainkasowała również punkt bonusowy za lepszy dwumecz. Gospodarzy do zwycięstwa poprowa(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonała na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Niedzielne popołudnie z PGE Ekstraligą rozpoczniemy w stolicy Dolnego Śląska, gdzie czeka nas mecz zespołów z górnej części tabeli. Na koniec dnia w Zielonej Górze wielkie derby p(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com