Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
106
Już 6 kwietnia powinna rozpocząć się rywalizacja o tytuł Drużynowego Mistrza Polski 2018, w związku z tym poznaliśmy już sędziów, którzy poprowadzą pierwsze w tym roku mecze.(...)
404
Wczoraj w Hali Widowiskowo-Sportowej na osiedlu Lotnisko miała miejsce oficjalna prezentacja MrGarden GKM Grudziądz. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do obejrzenia fotorelacji z tej im(...)
104
Zawodnicy MrGarden GKM Grudziądz tuż przed sezonem mięli zaplanowane cztery mecze sparingowe. Teraz doszedł im piąty z Speed Car Motor Lublin, który rozegrany zostanie 16 marca. (...)
158
Toruński zespół dograł już sobie sparing-partnerów na początek sezonu żużlowego. Wiosną każdy kibic i zawodnik wygląda za okno aby wypatrywać Słońca, które będzie zwiastować pierws(...)
124
Robert Dados, Matej Ferjan, Grzegorz Knapp, Lee Richardson i Jarosław Skarżyński – to tragicznie zmarli żużlowcy, którzy niegdyś reprezentowali barwy grudziądzkiego klubu. Hołdem d(...)
170
Przyszły rok, to dla przechodzącego w wiek seniora, Oskara Polisa, występy na drugoligowych torach w barwach Stal-Met Kolejarza Opole. Młody zawodnik postanowił zrezygnować z ofert(...)
546
Przemysław Pawlicki został nowym zawodnikiem MRGARDEN GKM-u Grudziądz. Po dwuletniej przygodzie z klubem Stali Gorzów zawodnik po raz kolejny w swojej karierze zmienia barwy klubow(...)
368
ArtemLaguta będący liderem MRGARDEN GKM Grudziądz zdecydował się dzisiaj nowy kontrakt na mocy, którego będzie w przyszłym sezonie reprezentował barwy grudziądzkiego klubu. (...)
107
Artem Laguta zadebiutował w tegorocznej edycji Speedway Best Pairs turniejem w Gnieźnie. Mimo ambitnej postawy w finałowej rundzie cyklu, drużyna prowadzona przez Adama Krużyńskieg(...)
155
Toruński klub w niedzielę był na ostrym zakręcie jednak pokonując na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz poprawił swoją sytuację. Niestety to nie koniec zmartwień Get Well Toruń p(...)
213
Jack Holder z pewnością jest jednym z największych odkryć tego sezonu w PGE Ekstralidze. Młodszy brat Chrisa Holdera mimo młodego wieku i małego doświadczenia, w polskiej lidze jes(...)
107
To nie jest rok Chrisa Holdera. Słaba jazda w lidze i Speedway Grand Prix musi frustrować. Nie jest tajemnicą, że Australijczyk ma problemy osobiste, które wpływają na jego jazdę. (...)
75
Jacek Frątczak wskoczył do toruńskiej drużyny w najtrudniejszym momencie. Jako strażak, który miał ugasić pożar nie pomagało mu w zasadzie nic. Kontuzje Adriana Miedzińskiego i Gre(...)
0
Get Well Toruń wygrał trzeci mecz w tym sezonie a drugi na Motoarenie. „Anioły” MRGARDEN GKM Grudziądz 49:41 jednocześnie inkasując punkt bonusowy. Liderem gości był Antonio Lidbea(...)
107
Toruńscy kibice mieli nareszcie okazję do radości bowiem Get Well Toruń pokonał w derbach MRGARDEN GKM Grudziądz 49:41. „Anioły” tym zwycięstwem oddalili widmo spadku z PGE Ekstral(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 14 kolejki Get Well Toruń pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wyni(...)
102
Mecz o życie i złapanie oddechu rozegrany zostanie pomiędzy Toruniem a Grudziądzem. Derby województwa Kujawsko Pomorskiego już w niedziele. (...)
42
Ekipa toruńska nadal ma szanse na pozostanie w lidze. Tym razem o ekstraligowy byt walczyć będzie przed własną publicznością gdzie podejmnie MRGARDEN GKM Grudziądz. W tym meczu po(...)
0
Piotr Pawlicki podczas wczorajszego spotkania PGE Ekstraligi dwukrotnie zapoznał się z nawierzchnią grudziądzkiego toru. Młodszy z braci Pawlicki po meczu udał się na badania.(...)
93
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 12 kolejki MrGarden GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 48:40. Prezentujemy Państwu wy(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com