Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Dzisiaj o 19:30
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
0
Wygrana młodzieżowców MrGarden GKM Grudziądz zakończyła się VI runda rozegrana na torze w Łodzi. Drugie miejsce przypadło dla zespołu gospodarzy, zaś na trzecim miejscu sklasyfikow(...)
11
W niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka doszło do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno i Stelemet Falubazem Zielona Góra. Pojedynki leszczyńsko- zielonogórskie były z(...)
135
W piątkowe późne popołudnie odbyło się spotkanie pomiędzy Truly.work Stal Gorzów a MrGarden GKM Grudziądz. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 51-39. Przedstawiamy państwu krótką (...)
3
Pechowo zakończył się piątkowy mecz w Gorzowie dla Patryka Rolnickiego. W pierwszym wyścigu dnia junior MrGarden GKM-u upadł na tor, po czym opuścił stadion w karetce. Zawodnik zła(...)
2
Truly.work Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
W piątek tj. 24 maja czekają nas dwa mecze VI kolejki PGE Ekstraligi. Poczytać można o nich w zapowiedziach naszego redaktora. Jedno jest pewne emocji nie zabraknie.(...)
203
Wygląda na to, że w tym weekendzie zakończyły się emocje związane z rywalizacją w PGE Ekstralidze(...)
54
Pewnym zwycięstwem gospodarzy zakończyło się niedzielne spotkanie MRGARDEN GKM Grudziądz z Betard Sparta Wrocław (50:40). Nie zabrakło żużlowych emocji przy Hallera 4 w IV kolejce (...)
1
W meczu 4 kolejki PGE Ekstraligi MrGarden GKM Grudziądz pokonał na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 50:40. Spotkanie trzymało w napięciu do 10 biegu, kiedy to doszło (...)
103
Stelmet Falubaz Zielona Góra w piątkowe popołudnie przed własną publicznością pokonał drużynę MRGARDEN GKM Grudziądz. Spotkanie zakończyło się wynikiem 46:44, a podczas zawodów z b(...)
150
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
37
W piątkowe popołudnie oraz wieczór będziemy emocjonować się zmaganiami pomiędzy drużynami z Częstochowy i Lublina oraz Zielonej Góry i Grudziądza. Na niedzielę zaplanowano natomias(...)
574
W Grudziądzu było czuć głód żużla. Karnety sprzedawały się szybko, bilety także znikały z kas. Kibice bardzo chcieli usłyszeć ryk silników na stadionie przy ulicy Hallera 4. I stał(...)
33
MrGarden GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
W piątek i niedzielę odbędą się cztery mecze w ramach drugiej kolejki PGE Ekstraligi. W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy emocjonowali się zmaganiami pomiędzy Gorzowem i Lubl(...)
23
Komplet kibiców przy Alejach Zygmuntowskich 5 był świadkiem walki cios za cios, z której zwycięsko wyszli gospodarze. Beniaminek PGE Ekstraligi Speed Car Motor Lublin pokonał na in(...)
0
Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W nadchodzący weekend zainaugurowane zostaną rozgrywki PGE Ekstraligi. W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się zmaganiami pomiędzy Stelmet Falubazem Zielona (...)
0
Pechowo zakończył sie udział Artioma Łaguty w XVI Memoriale Edwarda Jancarza. Zawodnik, jak się okazało po szczegółowych badaniach, niestety złamał obojczyk.(...)
110
Fogo Unia Leszno w piątkowe popołudnie w ramach treningu punktowanego na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka podjęła zespół MRGARDEN GKM Grudziądz. Spotkanie zakończyło się zwycięs(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com