Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
19
W piątek o godzinie 16.45 na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbędzie się trening punktowany pomiędzy Fogo Unią Leszno i MEGARDEN GKM Grudziądz. (...)
171
Dziś w Grudziądzu odbył się kolejny sparing będący przygotowaniem do rozpoczęcia sezonu dla MRGARDEN GKM – u. Rywalem był pierwszoligowy zespół Lokomotiv Daugavpils. Sparing zakońc(...)
32
Po niedzielnym treningu punktowanym o podsumowanie dyspozycji juniorów drużyny gości poprosiliśmy trenera młodzieżowej kadry. Jego podopieczni w trakcie tych zawodów zdobyli łączni(...)
774
W trakcie weekendu zawodnicy Truly.work Stali Gorzów odjechali pierwsze treningi punktowane z MRGARDEN GKM Grudziądz. Pierwszy z nich zakończył się minimalną wygrana Stali na grudz(...)
110
Dziś na stadionie Edwarda Jancarza odbył się sparing, minimalnie lepsi okazali się goście. Podopieczni Roberta Kempińskiego pokonali miejscowych 46:44.(...)
105
Szwedzki as Antonio Lindbaeck ma nadzieję, iż może stworzyć duet marzeń z 3 zawodnikiem świata Fredrikiem Lindgrenem w SON tego lata. (...)
122
Spotkanie pomiędzy Falubazem Zielona Góra a Get Well Toruń zainauguruje tegoroczne rozgrywki PGE Ekstraligi. Mecz ten odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 18:00. Poznaliśmy również d(...)
319
Krzysztof Buczkowski i Grzegorz Walasek zostali kolejnymi zawodnikami, którzy 31 marca zaprezentują we Wrocławiu na turnieju poświęconym zmarłemu koledze. Na jutro zaplanowano pier(...)
266
Pierwszy trening na torze przy ul. Hallera już jutro o godzinie 13:00.(...)
646
Szwedzki as Antonio Lindbaeck mówi, że nie nastawia się jedynie na pozostanie w czołowej ósemce w sezonie w którym wraca do GP.(...)
106
Paweł Staszek, 42 – letni dziś były zawodnik ocenił szanse GKM – u Grudziądz. Jak sam wspomina, wspomnienia odżywają jak wsiada na motocykl. Wiem też, że te czasy już nie wrócą. I (...)
44
Rafał Wojciechowski, kierownik zespołu MRGARDEN GKM Grudziądz opowiedział jak rozpoczął swoją przygodę z żużlem a także o planach na zbliżający się ligowy sezon.(...)
874
Grudziądzanie ujawnili kevlary, w których startować będą w meczach PGE Ekstraligi w sezonie 2019. Żółto-niebiescy w nadchodzących rozgrywkach prezentować się będą w podobnej kolory(...)
2
Sezon żużlowy 2019 zbliża się wielkimi krokami, już niedługo znowu będziemy pasjonować się tym fantastycznym sportem. W ostatnich miesiącach wszyscy mogliśmy emocjonować się działa(...)
211
Dzisiejszy dzień grudziądzki MrGarden GKM spędził na wspólnym mini-zgrupowaniu integracyjnym. Wraz z całym sztabem szkoleniowym uczestniczyło w nim siedmiu zawodników.(...)
0
Oficjalny fanpage Cash Broker Stali Gorzów poinformował o pierwszym sparingpartnerze przed zbliżającymi się rozgrywkami. Stalowcy pojadą z inną drużyną ekstraligową MRGARDEN GKM – (...)
0
Piotr Lutowski, fizjoterapeuta GKM – u Grudziądz uchylił rąbka tajemnicy swojej pracy z zawodnikami.(...)
24
Grzegorz Jasiński opowiedział kilka tajników swojej pracy nad formą fizyczną zawodników MRGARDEN GKM – u Grudziądz.(...)
223
Przerwę zimową GKM S.A. wykorzystuje nie tylko na podpisywanie umów ze sponsorami. Grudziądzki klub podejmuje współpracę również w innych dziedzinach działalności sportowej. (...)
632
Fogo Unia Leszno za pośrednictwem oficjalnej strony zaprezentowała wstępny plan treningów punktowany. Poznaliśmy również datę 69. Memoriału im. Alfreda Smoczyka.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com