Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
74
Patryk Rolnicki po spadku tarnowskiego klubu postanowił zostać w żużlowej elicie. Do tej pory podstawowy junior "Jaskółek" od następnego sezonu reprezentować barwy GKM - u Grudziąd(...)
139
Jeden z liderów MRGARDEN GKM – u Grudziądz Antonio Lidbaeck od pewnego czasu utrzymuje sportową formę na wysokim poziomie. Kolejny już raz postanowił spędzić sezon w zespole z kuja(...)
18
Przed tym sezonem Przemysław Pawlicki zamienił Gorzów na Grudziądz. Z GKM – em udało mu się utrzymać w PGE Ekstralidze będąc jednym z liderów zespołu. W tym samym czasie na arenie (...)
186
Od zebrania organizacyjnego juniorów oraz szkółki grudziądzanie rozpęcznieli przygotowania do sezonu 2019. W sobotnim spotkaniu prócz wspomnianej młodzieży wzięli udział trenerzy: (...)
40
Średnia 0,939 pkt/bieg była najgorszą wśród zawodników Zdunek Wybrzeża Gdańsk i 51. w gronie żużlowców Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Przyszły rok spędzi w Grudziądzu i ma włączyć s(...)
283
MRGARDEN GKM kompletuje drużynę na sezon 2019. W środę kontrakt parafował Kenneth Bjerre.W piątek do zespołu dołączyło dwóch nowych juniorów. Nowymi zawodnikami grudziądzkiego klu(...)
79
Krzysztof Buczkowski podpisał kontrakt z MrGarden GKM Grudziądz na sezon 2019. Tuż po powrocie z wakacji w Stanach Zjednoczonych, zawodnik zjawił się w siedzibie klubu, aby parafow(...)
28
Po spadku Grupy Azotów Unii Tarnów, kilkoro zawodników zaczęło szukać nowego pracodawcy. Jednym z nich jest Kenneth Bjerre. Duńczyk podpisał z MRGARDEN GKM – em Grudziądz jednorocz(...)
109
Krystian Pieszczek w przyszłym sezonie nie będzie reprezentował MrGarden GKM Grudziądz po mimo tego, że jeszcze przez rok ma ważny kontrakt z grudziądzkim klubem.(...)
69
Po dwóch latach startów w Zdunek Wybrzeże Gdańsk, Marcin Turowski przenosi się do klubu PGE Ekstraligi, MrGarden GKM Grudziądz.(...)
211
Zapowiadają się ciekawe zawody. Wśród obecnych jest trójka uczestników z tegorocznego cyklu Grand Prix.(...)
166
Kończy tym samym spekulacje nt. domniemanych przenosin do Wrocławia.(...)
161
Chyba nowego sezonu już nie mogą doczekać się Grudziądzanie(...)
114
Świetna wiadomość dla fanów grudziądzkiego zespołu.(...)
129
Artem Laguta na swoim profilu portalu społecznościowego poinformował o przedłużeniu na kolejny sezon kontraktu z MrGarden GKM Grudziądz.(...)
119
ForBet Włókniarz Częstochowa po niezwykle emocjonującym spotkaniu dosłownie na ostatnich metrach ostatniego biegu, zdołał wyrwać jeden punkt za remis w meczu z MrGarden GKM Grudzią(...)
354
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 14 kolejki MrGarden GKM Grudziądz zremisował(a) na wyjeździe z ekipą forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 45:45. Prez(...)
69
Ostatni mecz rundy zasadniczej w PGE Ekstralidze pomiędzy forBet Włókniarzem Częstochowa a MrGarden GKM Grudziądz, który miał rozstrzygnąć jaka drużyna jako czwarta awansuje do faz(...)
134
Oczy całej żużlowej Polski zwrócone będą na Częstochowę.(...)
39
Odwołany z niedzieli mecz forBET Włókniarza Częstochowa z MRGARDEN GKM-em Grudziądz odbędzie się w czwartek (30 sierpnia).(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com