Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
0
Dziś w ostatniej kolejce PGE Ekstraligi miał się odbyć mecz pomiędzy podopiecznymi Marka Cieślaka a zespołem z Grudziądza. (...)
1
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 13 kolejki MrGarden GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Falubaz Zielona Góra w stosunku 55:35. Prezentujemy Państw(...)
159
MrGarden GKM Grudziądz w niedzielny wieczór walczył o ligowe punkty z drużyną Fogo Unii Leszno. Goście na obiekcie przy Strzeleckiej ulegli miejscowej drużynie dziesięcioma punktam(...)
371
W ramach 12. Kolejki w niedzielny wieczór Fogo Unia Leszno podejmowała na swoim stadionie MrGadden GKM Grudziądz. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 50:40, a poza punktami(...)
73
Fogo Unia Leszno podejmowała w niedzielny wieczór zespół MRGARDEN GKM Grudziądz. Leszczynianie zwyciężyli przed własną publicznością w stosunku 50:40, a poza punktami za zwycięstwo(...)
204
W niedzielnym spotkaniu 12. kolejki PGE Ekstraligi w Lesznie gospodarze Fogo Unia Leszno pokonała MrGarden GKM Grudziądz 50:40. Na pomeczowej konferencji udział wzięli trener miejs(...)
278
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 12 kolejki Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wy(...)
32
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmie zespół MrGarden GKM Grudziądz. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.30. W pierwszym w tym roku me(...)
1
Juniorzy Fogo Unii Leszno wygrali X rundę półfinałową Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Drugie miejsce zajęli ex aequo ekipy Grupa Azoty Unia Tarnów oraz Zdunek Wybrzeże Gdań(...)
1
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 11 kolejki MrGarden GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Get Well Toruń w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wyni(...)
153
W 11 kolejce PGE Ekstraligi czekają nas w niedzielę 29 lipca derby Pomorza. Mecz jest o tyle elektryzujący, że zarówno gospodarze, jak i goście z Torunia muszą go wygrać, aby myśle(...)
50
Fogo Unia Leszno z dorobkiem 25 punktów zwyciężyła w V rundzie DMPJ, która odbyła się na torze w Tarnowie. Drugie miejsce ex-aequo zajęły drużyny z Torunia i Wrocławia, które wywal(...)
51
W ubiegłą niedzielę na stadionie im Edwarda Jancarza odbył się mecz 10. kolejki PGE Ekstraligi, w którym to Stal Gorzów pewnie pokonała GKM Grudziądz 54:36. Na pomeczowej konferenc(...)
1
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 10 kolejki Cash Broker Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 54:36. Prezentujemy Pań(...)
203
Już w niedzielę na stadionie Edwarda Jancarza odbędzie się 10. runda PGE Ekstraligi, gdzie podopieczni Stanisława Chomskiego podejmą ekipę z Grudziądza. W pierwszym starciu tych ze(...)
234
W najbliższą niedzielę na stadionie Edwarda Jancarza podopieczni Stanisława Chomskiego podejmą drużynę z Grudziądza. Dziś poznaliśmy składy drużyn na to spotkanie. (...)
38
Juniorzy MrGarden GKM Grudziądz odnieśli zwycięstwo w VI rundzie DMPJ rozgrywanej na Stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim. Drugie miejsce zajęli młodzieżowcy Get(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 9 kolejki MrGarden GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 52:38. Prezentujemy Pańs(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 8 kolejki Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wy(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 7 kolejki Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 61:29. Prezentujemy Państw(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com