Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
118
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór będzie walczyć o ligowe punkty w wyjazdowym spotkaniu przeciwko drużynie MRGARDEN GKM Grudziądz. Spotkanie XIII kolejki PGE Ekstraligi zaplano(...)
0
W ramach XIII kolejki PGE Ekstraligi dojdzie do pojedynku pomiędzy MRGARDEN GKM Grudziądz i Fogo Unią Leszno. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19.00. Pierwsze w tym roku s(...)
0
Młodzieżowcy w półfinałowym starciu, przy około dwustu osób na widowni rozegrali zawody w Rzeszowie.(...)
104
W dość jednostronnym pojedynku Betard Sparta Wrocław pokonał MRGARDEN GKM Grudziądz 52:38. Jedynym ze strony gości, który był wstanie podjąć skuteczną walkę z wrocławską drużyną b(...)
102
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 12 kolejki Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 52:38. Prezentujemy Państ(...)
185
O godzinie 19:00 na torze Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu rozegrane zostanie spotkanie PGE Ekstraligi, w którym to miejscowy Betrad Sparta mierzyć się będzie z MrGarden GKM Gru(...)
105
Przed nami ostatnie trzy kolejki rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. (...)
381
Spotkanie o życie, które rozegrało się dzisiaj w Grudziądzu zakończyło się wygraną gospodarzy 55:35. (...)
1
W piątek pogoda nie pozwoliła na rozegranie spotkania, na szczęście aura w niedziele była bardziej łaskawa. Zawodnicy walczyli nie tylko między sobą, ale również z upałem.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 11 kolejki MrGarden GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik te(...)
105
Już dzisiaj na torze przy ulicy Hallera odbędzie się spotkanie XI kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy MrGarden GKM-em Grudziądz a ROW-em Rybnik. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 16:(...)
103
Zaplanowane na piątkowy wieczór spotkanie MrGarden GKM-u Grudziądz z ROW-em Rybnik nie dojdzie do skutku. Mecz ze względu na zły stan toru oraz opady deszczu został jednak przełożo(...)
0
Deszcz i zachmurzone niebo. To od kilku dni nad Grudziądzem mogą podziwiać kibice. (...)
56
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 1 kolejki Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 31:17. Prezentuj(...)
335
Na godzinę 20:00 zaplanowano dzisiaj rozegranie zaległego spotkania PGE Ekstraligi pomiędzy Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra a MrGarden GKM Grudziądz. Portal ZUZELEND.COM serdecznie(...)
116
Para Cash Broker Stal Gorzów zdobyła dzisiaj w Ostrowie tytuł Mistrzostw Polski Par Klubowych. Gorzowianie z dużą przewagą wygrali z drugimi na podium zawodnikami Ekantor.pl Faluba(...)
102
Dziś na torze przy Hallera 4 odbyła się III runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, w której to najlepsi okazali się wrocławianie tuż za nimi uplasowali się młodzieżowcy Fogo(...)
105
Wczoraj na stadionie przy Hallera 4 w Grudziądzu odbył się zaległy mecz 2. kolejki PGE Ekstralig, w którym to miejscowa ekipa wygrała z obecnym Drużynowym Mistrzem Polski 49:41. Wy(...)
297
Na to spotkanie czekali zawodnicy jak i kibice obu drużyn. Kapryśna aura jaka towarzyszyła inauguracji sezonu 2017 nie pozwoliła rozegrać spotkania w pierwszym terminie.(...)
114
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 2 kolejki MrGarden GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 49:41. Prezentujemy Pańs(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com