Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Częstochowa, Gustrow, Bydgoszcz oraz Pardubice będą gospodarzami TAURON Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczną się 17 czerwca, a finałowa runda zostanie rozegrana 22 września.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
START GNIEZNO - Wiadomości
0
25.06 w sobotę o godz.17:00 na torze w Gnieźnie zostanie rozegrany Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Barwy naszego kraju reprezentować będzie pięciu zawodników: b(...)
0
26 czerwca na torze przy Sportowej odbędzie się szlagier XI kolejki Drużynowych Mistrzostw Pierwszej Ligi. Do lidera zmagań pierwszoligowych z Bydgoszczy przyjeżdża podbudowany ost(...)
0
Wiele emocji dostarczył niedzielny mecz na szczycie pierwszej ligi, w którym GTŻ Grudziądz podejmował na własnym obiekcie Start Gniezno. Gorąco było nie tylko na torze, atmosfera u(...)
0
Już w najbliższą niedzielę, 26 czerwca o godz: 18:00, dojdzie do niezwykle interesującego i arcyważnego dla układu pierwszoligowej tabeli spotkania, w który Polonia Bydgoszcz zmier(...)
0
W Gnieźnie i Grudziądzu o tym meczu mówi się od dłuższego czasu. Żądni rewanżu gnieźnianie z Taiem Woffindenem czy grudziądzanie z kapitalnym Krzysztofem Buczkowskim? Tym razem na (...)
0
Zdecydowane, 30 punktowe zwycięstwo odniosła dzisiaj ekipa Startu Gniezno pokonując zespół Lechmy Poznań 60:30. Poznaniacy od trzech lat nie potrafią nawiązać walki z gnieźnianami (...)
0
Brytyjczyk Tai Woffinden został dziś wypożyczony z Włókniarza Częstochowa do pierwszoligowego Startu Gniezno. Zawodnik zadebiutuje w nowych barwach już w najbliższym spotkaniu z Le(...)
0
Drugie Derby Wielkopolski w sezonie 2011 już w najbliższą niedzielę w Gnieźnie. Poznaniacy awizują przyjazd do pierwszej stolicy w najsilniejszym zestawieniu, z trzema byłymi zawod(...)
0
Rewanżowe spotkanie KS-u ROW-u Rybnik ze Startem Gniezno już w najbliższą niedzielę o godzinie 18. Rybniczanie zapowiadają walkę o pełną pulę punktów, natomiast goście z Gniezna po(...)
0
Po wprowadzeniu do polskiej ligi nowych tłumików wielu zawodników ma problemy z dopasowaniem sprzętu, jedną z ofiar nowego sprzętu jest niewątpliwie Mirosław Jabłoński. Pomimo zdob(...)
0
Pewną wygraną Startu Gniezno zakończył się dzisiejszy pojedynek Orłów z rybnickimi Rekinami. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził świetnie dysponowany kapitan zespołu, Krzysztof Ja(...)
0
Zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy zakończył się trening punktowany, który został rozegrany dzisiaj w Gnieźnie. Zespół Orła Łódź na nieco zmienionej gnieźnieńskiej nawierzchni zap(...)
0
Podbudowany wyjazdowym zwycięstwem zespół Startu Gniezno w najbliższą niedzielę podejmować będzie KS ROW Rybnik. Rybniczanie do Gniezna zapowiadają przyjazd w najsilniejszym zestaw(...)
0
Scott Nicholls oraz Krzysztof Jabłoński dołączyli do obsady czerwcowego Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego. Przypomnijmy, że zawody te zaplanowano na 4 czerwca, a "korony" broni(...)
0
Kolejna runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski rozegrana zostanie jutro na torze w Gnieźnie. Ściganie rozpocznie się o godz. 17:00, a w zawodach wystąpią przedstaw(...)
0
We wczorajszych Derbach Wielkopolski rozegranych na poznańskim owalu goście z Gniezna zwyciężyli z poznańskimi Skorpionami 48:42. W ekipie zwycięzców najwięcej punktów zdobył Krzys(...)
0
Choć rozgrywane są od 2007 roku i zawsze w I lidze, są jednak niemniej emocjonujące od derbów rozgrywanych w województwie lubuskim bądź kujawsko-pomorskim. Mowa oczywiście o Derbac(...)
0
Znamy już awizowane składy na niezwykle ciekawie zapowiadające się niedzielne Derby Wielkopolski. Gnieźnianie po trzech porażkach z rzędu będą chcieli wreszcie poczuć smak zwycięst(...)
0
Skomplikowała się sytuacja gnieźnieńskiego Startu po przegranej na własnym torze z zespołem GTŻ-u Grudziądz. Początek sezonu wymarzony w wykonaniu gnieźnian, jednak obecnie ogląda(...)
0
Tabela I ligi potwierdza przedsezonowe przypuszczenia, iż tegoroczne rozrywki dostarczą kibicom ogromnych emocji. Drużyna gnieźnieńskiego Startu po dwóch zwycięstwach zanotowała dw(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com