Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Częstochowa, Gustrow, Bydgoszcz oraz Pardubice będą gospodarzami TAURON Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczną się 17 czerwca, a finałowa runda zostanie rozegrana 22 września.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
START GNIEZNO - Wiadomości
0
Wczoraj na łamach naszej strony zamieściliśmy informacje dotyczące organizowanego przez redakcję portalu Zuzelend.com oraz Towarzystwa Żużlowego Start Gniezno konkursu. Miło jest n(...)
0
Dwa bilety czekają na zwycięzców konkursu organizowanego przed redakcję portalu Zuzelend.com oraz Towarzystwo Żużlowe Start Gniezno. Najciekawsze spotkanie IV kolejki I ligi odbędz(...)
0
Drużyna Startu Gniezno stoczy dziś pojedynek w odległym Daugavpils. Michał Szczepaniak uważa, że kluczem do sukcesu będzie dobre zrozumienie tamtejszego toru. Czy podobnie jak w ub(...)
0
Dwa zwycięstwa odniesione na początku sezonu potwierdzają, że przedsezonowe zapowiedzi działaczy Startu Gniezno o włączeniu się do walki o awans nie są bezpodstawne. Kolejnym ligow(...)
0
13 lat temu
Krzysztof Jabłoński oraz Michał Szczepaniak w niedzielę wystartują w toruńskim finale Złotego Kasku. Dzień później z kolei ich Start Gniezno ma zaplanowany mecz w odległym Daugavpi(...)
0
Kolejny krok w stronę ekstraligi poczynili dzisiaj zawodnicy gnieźnieńskiego Startu pokonując w spotkaniu II kolejki I ligi ekipę Orła Łódź 50:39. Odmienna niż zwykle nawierzchnia (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1 Liga. W jednym z meczów 2 kolejki Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 50:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Efektowane zwycięstwo w Gdańsku znacznie podniosło morale wśród zawodników gnieźnieńskiego Startu, kolejnym rywalem w ligowych zmaganiach będzie ekipa Orła Łódź, która podobnie jak(...)
0
Dwupunktowym zwycięstwem leszczyńskich Byków zakończył się dzisiejszy trening punktowany, który miał miejsce w Gnieźnie. Mistrzowie Polski stawili się w pierwszej stolicy niemal w (...)
0
W rozegranym dziś meczu sparingowym pomiędzy Startem Gniezno a Unią Leszno lepsze okazały się leszczyńskie "Byki". Podopieczni Romana Jankowskiego zwyciężyli w stosunku 46:44. Najl(...)
0
Awizowane składy na niedzielny sparing Startu Gniezno z Unią Leszno zostały podane. W ekipie Drużynowych Mistrzów Polski z ubiegłego roku nie zabraknie liderów w osobach Jarosława (...)
0
Krzysztof Pecyna zimą podpisał kontrakt ze Startem Gniezno, gdzie niegdyś miał już okazję startować. Zawodnik solidnie przepracował okres przygotowawczy i ma zamiar powalczyć o skł(...)
0
Bal Żużlowca mający na celu promocję oraz wsparcie akcji charytatywnej Start na start, który odbył się w sobotni wieczór w klubie Vehikuł Czasu mieszczącym się w Gnieźnie na Osiedl(...)
0
Dziesięciopunktowym zwycięstwem Falubazu Zielona Góra zakończył się pierwszy sparing, który odbył się dzisiaj w Gnieźnie. Wsparty Piotrem Świderskim oraz braćmi Pawlickimi zespół S(...)
0
Przed chwilą w Gnieźnie zakończył się pierwszy sparing, w którym miejscowa drużyna rywalizowała z Falubazem Zielona Góra. Goście wygrali trening punktowany 40:50. Wyborną formę zap(...)
0
Już za niespełna dwie godziny w Gnieźnie rozpocznie się trening punktowany pomiędzy miejscowym Startem a Falubazem Zielona Góra. Portal Zuzelend.com zaprasza kibiców na relacje na (...)
0
Nadal finału nie doczekała się sprawa braci Pawlickich, którzy z powodu zbyt wygórowanych żądań finansowych na trzy tygodnie przed startem sezonu pozostają bez klubów w Polsce oraz(...)
0
13 lat temu
Żużlowcy Falubazu Zielona Góra w nadchodzącym tygodniu gościć będą w Gnieźnie. We wtorek oraz środę odbędą na tamtejszym torze treningi, natomiast w niedzielę dojdzie do pierwszej (...)
0
W piątek sezon treningowy w Polsce zainaugurowali żużlowcy Startu Gniezno. Wśród zawodników, którzy pojawili się na torze był Kacper Gomólski. Młodzieżowiec Startu nie ukrywał swoj(...)
0
Za tydzień, w sobotę 12 marca w kaplicy kościoła pw. bł. Radzyma Gaudentego w Gnieźnie odbędzie się msza św. za pomyślność w nadchodzącym sezonie miejscowego Startu. Gnieźnieński k(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com