Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Maciej Janowski w przyszłym sezonie startować będzie na Wyspach Brytyjskich w Sports Insure Premiership.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
START GNIEZNO - Wiadomości
0
Zdecydowane zwycięstwo nad grudziądzkim GTŻ-em odniosła w niedzielę drużyna Startu Gniezno. Zespoły do pojedynku przystąpiły z regulaminowym zastępstwem zawodnika i zdecydowanie le(...)
0
Zatrzymanie trójki liderów z tegorocznego sezonu było priorytetem działaczy gnieźnieńskiego Startu. Jak wynika z nieoficjalnych informacji z klubem pożegna się Peter Ljung. (...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała dzisiaj komunikat, który informuje, że za porozumieniem klubów ustalono nową datę rozegrania meczu o Drużynowe Mistrzostwo I ligi 15 rundy po(...)
0
W dotychczasowych spotkaniach gnieźnieńskiego Startu zdecydowanym liderem był Mirosław Jabłoński, jednak minionej niedzieli początkowa faza zawodów w niczym nie przypominała postaw(...)
0
To będzie coś więcej niż spotkanie o kolejne punkty meczowe. Jutrzejszy pojedynek otwiera kolejny etap walki o Speedway Ekstraligę. GTŻ Grudziądz będzie podejmował na stadionie prz(...)
0
Niedzielne starcie gnieźnieńskiego Startu z gdańskim Wybrzeżem zapowiada się pasjonująco. Gdańszczanie rządni rewanżu za porażkę z inauguracji rozgrywek przyjadą do Grodu Lecha ni(...)
0
Gniezno w przyszłym roku zorganizuje finał drużynowych mistrzostw świata juniorów. Impreza została zaplanowana na 1 września. Pierwotnie zawody miały się odbyć w Bydgoszczy, jednak(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1 Liga. W jednym z meczów 17 kolejki Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Start Gniezno w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania(...)
0
W dniu dzisiejszym Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała komunikat, w którym czytamy, iż Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski w Gnieźnie nie odbędą się.(...)
0
Po odjechaniu pierwszego biegu i próbie rozegrania drugiego, w Grudziądzu mecz pomiędzy miejscowym GTŻ -em a Startem Gniezno zostały odwołane. (...)
0
Walka o ekstraligę wkracza w decydującą fazę, w najbliższą niedzielę rozpocznie się batalia o dwie pozycje premiowane awansem. Interesująco powinno być w Grudziądzu, gdzie miejscow(...)
0
Świetne nastroje panowały w obozie gnieźnieńskim po niedzielnej wygranej z Wybrzeżem Gdańsk, jak podkreślali zawodnicy walka odbywała się nie tylko z rywalami ale także z pogodą, k(...)
0
Ogromne emocje, losy spotkania rozstrzygające się w ostatnich wyścigach oraz happy end dla Startu, lepszego scenariusza gnieźnieńscy kibice wymarzyć sobie nie mogli. Pomimo kapital(...)
0
W niedzielę lubelskich żużlowców czeka bardzo ważne spotkanie z KS Stokłosa Polonia Piła właśnie w Pile. W ramach przygotowań do tego meczu ?Koziołki? zmierzą się z ?Orłami? z Gnie(...)
0
Szesnastopunktowe zwycięstwo Startu Gniezno 53:37 sprawiło, że punkt bonusowy trafia na konto Lokomotivu Daugavpils. Łotysze w Gnieźnie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, (...)
0
Równo tydzień temu na stadionie w Grudziądzu odbyło się spotkanie derbowe pomiędzy miejscowym GTŻ-em a Polonią Bydgoszcz. Policja uznała, że jest to pojedynek podwyższonego ryzyka,(...)
0
Z powodu fatalnej pogody utrzymującej się w Gnieźnie od czwartkowego popołudnia najprawdopodobniej nie dojdzie do skutku niedzielne spotkanie Startu z Lokomotivem. Zespoły ustaliły(...)
0
Krzysztof Pecyna został nowym zawodnikiem klubu z Ostrowa Wielkopolskiego. Trafił tam na zasadzie wypożyczenia ze Startu Gniezno. Z powodu dużej rywalizacji o skład Pecyna nie miał(...)
0
Walczący o awans do ekstraligi Start Gniezno już w najbliższą niedzielę podejmie na własnym torze Lokomotiv Daugavpils. Pierwsze spotkanie obu zespołów rozegrane na Łotwie zakończo(...)
0
Po emocjach związanych z rywalizacją na torze w pojedynku na szczycie XI kolejki Drużynowych Mistrzostw I Ligi przedstawiciele Polonii Bydgoszcz oraz Startu Gniezno opowiedzieli o (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com