Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GREG HANCOCK - Wiadomości
0
W rozegranym dzisiaj meczu pomiędzy Betard Spartą Wrocław, a skladywegla.pl Polonią Bydgoszcz zwyciężyli Spartanie 58:32. Gospodarze przegrali tylko bieg juniorski i przez cały mec(...)
0
Nie mogło się lepiej dla naszych reprezentantów ułożyć inauguracyjne Grand Prix w Nowej Zelandii! Jarosław Hampel zwyciężył, a Tomasz Gollob zajął drugie miejsce!(...)
0
Greg Hancock to jedyny żużlowiec, który jeździł we wszystkich rundach o Indywidualne Mistrzostwo Świata.(...)
0
Sportowa 2 TV - telewizja klubowa Polonii Bydgoszcz, przygotowała kolejny materiał wideo. Tym razem Greg Hancock przedstawia swój warsztat. Filmik został nagrany własnoręcznie prze(...)
0
Znamy już dokładną datę VI Indywidualnego Turnieju Żużlowego ?O Koronę Bolesława Chrobrego ? Pierwszego Króla Polski?. Jak mówił prezes Startu Gniezno S.A. ? Arkadiusz Rusiecki ? n(...)
0
Wzorem lat ubiegłych, także w tym roku bracia Davidssonowie skorzystali z zaproszenia Grega Hancocka.(...)
0
Dwukrotny Mistrz Świata Greg Hancock, po utracie mistrzowskiego tytułu w sezonie 2012, wierzy w powrót na szczyt. Amerykanin chce sięgnąć po kolejne złoto w nadchodzącym cyklu Gran(...)
0
Zwycięstwem Billy Janniro zakończyły się rozegrane w niedzielę nad ranem polskiego czasu zawody Monster Energy World Speedway Invitational. Amerykanie zdominowali zawody przed włas(...)
0
Wielu zawodników światowej czołówki udało się do Stanów Zjednoczonych, aby wziąć udział w Monster Energy World Speedway Invitational. Amerykańscy kibice doczekali się zawodów żużlo(...)
0
Podczas niedawno zakończonej konferencji prasowej prezes klubu Polonia Bydgoszcz - pan Jarosław Deresiński oraz członek zarządu pan Jerzy Kanclerz ogłosili kto w przyszłym sezonie (...)
0
Jeszcze niedawno wydawało się, że pewne jest przejście do klubu z Zielonej Góry Jarosława Hampela. Teraz nie jest to już tak oczywiste. Możliwe, że w przyszłym sezonie, z Myszką Mi(...)
0
Greg Hancock jest po raz kolejny zmuszony zmienić swojego polskiego pracodawcę. Po tym jak rok temu pożegnał się z Falubazem Zielona Góra, przyszła pora na odejście z Unii Tarnów. (...)
0
Nicki Pedersen i Jurica Pavlic ostatecznie nie będą reprezentować barw Polonii Bydgoszcz w sezonie 2013. Bydgoską ofertę w weekend przebiła prezes PGE Marmy Rzeszów - Marta Półtora(...)
0
Nie Nicki Pedersen a Amerykanin Greg Hancock uzupełni skład PGE Marmy Rzeszów na sezon 2013. Do końca tygodnia były mistrz świata ma podpisać umowę z rzeszowskim klubem. Prezes Mar(...)
0
Żona Dwukrotnego Indywidualnego Mistrza Świta na żużlu Grega Hancocka - Jennie jest w ciąży. Tak więc do Wilbura i Billa dołączy niebawem kolejny potomek. Sympatyczny Amerykanin za(...)
0
Górny KSM, jaki zostanie wprowadzony na sezon 2013 w najlepszym wypadku na poziomie 41 punktów mocno koliduje niektórym zespołom budowanie składu na przyszły sezon. Jedną z drużyn,(...)
0
Nikt nie wyobrażał sobie takiego rozstrzygnięcia! Greg Hancock przez kłopoty logistyczne, dotarł do Torunia 6 minut po planowanym rozpoczęciu spotkania. Bez Amerykanina w składzie (...)
0
Do ostatniego biegu Polacy walczyli w sobotę w Bydgoszczy o bezpośredni awans do finału w Malilli. W ostatnim wyścigu Tomasz Gollob przyjechał przed Emilem Sajfutdinowem, ale przed(...)
0
Zwycięstwem Australijczyka Jasona Crumpa zakończyła się dzisiejsza runda GP Danii w Kopenhadze. Skład podium uzupełnili Fredrik Lindgren i Greg Hancock. Bezbarwnie spisał się Tomas(...)
0
Popularny w wielu krajach w Europie sport żużlowy jest anoniomowy i niszowy w Stanach Zjednoczonych. Jeden ze sponsorów cyklu Monster Energy zamierza zmienić postrzeganie tego spor(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com