Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Austriak Franky Zorn obronił tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w ice speedwayu sprzed roku. 53-latek sięgnął po swój trzeci tytuł, który co ciekawe wszystkie trzy zwycięstwa odniósł na torze w Sanoku.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
62
W piątek 13 marca odbędzie się spotkanie grudziądzan z kibicami. (...)
1
Toruń, Gorzów i ktoś jeszcze?(...)
101
Krzysztof Buczkowski rozpoczął już intensywne przygotowania do sezony 2020, w skład których weszły również treningi na motocrossie. (...)
214
Apator Toruń podał zespoły, z którymi pojedzie przedsezonowe sparingi. Poznaliśmy też terminy tych żużlowych spotkań. (...)
221
Okienko transferowe za nami. Kluby i zawodników czeka teraz pracowita zima przed nowym sezonem. Zwieńczeniem i odpowiedzią na pytanie w jakiej formie są zawodnicy mają być jak zaws(...)
101
Współpraca nadal kwitnie.(...)
114
MRGARDEN GKM Grudziądz przedstawił czterech juniorów, którzy w przyszłym sezonie powalczą o występy w PGE Ekstralidze. Są nimi: Marcin Turowski, Damian Lotarski, Denis Zieliński or(...)
1
5 lat temu
W Grudziądzu parafowano dwa kontrakty seniorskie. (...)
369
Artem Laguta podpisał kontrakt na starty w MrGarden GKM Grudziądz w sezonie 2020. Rosjanin już 28 czerwca po wyjazdowej wygranej na toruńskiej Motoarenie, ogłosił, że nadal będzie (...)
147
Wczoraj Nicki Pedersen podpisał dwuletni kontrakt z MRGARDEN GKM – em Grudziądz a dziś na taki sam krok zdecydował się Kenneth Bjerre. Dla 35 – letniego Duńczyka będzie to drugi se(...)
486
Walcząca wytrwale, choć wciąż nieskutecznie, o czołową czwórkę PGE Ekstraligi drużyna MrGarden GKM Grudziądz zakontraktowała byłego trzykrotnego Mistrza Świata. Mowa o 42-letnim Du(...)
25
Ze średnią 0,720 pkt/bieg w 8 meczach i 2,042 pkt na bieg w 5. spotkaniach odpowiednio w PGE Ekstarlidze w barwach MRGARDEN GKM Grudziądz oraz 2. LŻ w barwach Wilków Krosno sezon z(...)
2
Za nami dziesiąta, jubileuszowa edycja turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza. Zawody zakończyły się zwycięstwem duetu stworzonego przez Norberta Kościucha i Michała Grucha(...)
38
Kolejny turniej w kujawsko - pomorskim na zakończenie ligowego ścigania(...)
132
Po mimo, że sezon żużlowy tak na prawdę nie dobiegł jeszcze końca, a w Grudziądzu niemal wszystkie karty zostały odkryte. Dzisiaj grudziądzki klub poinformował, że pełniący od sezo(...)
0
Rosyjski młodzieżowiec jadący w parze z Peterem Ljungiem zdobył trzecie miejsce w II Memoriale Henryka Żyto w Gdańsku. (...)
104
Jak poinformowała Główna Komisja Sportu Żużlowego areną finałowej rywalizacji Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów będzie stadion w Grudziądzu. (...)
368
Dzisiaj o godzinie 18:30 na torze w Grudziądzu rozegrany zostanie finał Srebrnego Kasku. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich do śledzenia na żywo relacji z tych pres(...)
229
MRGARDEN GKM Grudziądz ogłosił, że Kenneth Bjerre nadal będzie występować w barwach żółto-niebieskich. Duńczyk zdecydował, że pozostanie w zespole na następne dwa lata! (...)
0
Kapitan MrGarden GKM-u Krzysztof Buczkowski ogłosił, że przyszłym sezonie nadal będzie występował w grudziądzkiej drużynie. Wcześniej na podobny ruch zdecydowali się Artiom Łaguta (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com