Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GREG HANCOCK - Wiadomości
0
Fredrik Lindgren zwyciężył w Grand Prix Szwecji na stadionie Ullevi w Goeteborgu! Drugie miejsce zajął Greg Hancock, zaś trzecie Chris Holder. Polacy, czyli Jarosław Hampel oraz To(...)
0
Indywidualny Mistrz Świata a jednocześnie lider Azotów Tauron Tarnów w meczu przeciwko Polonii Bydgoszcz skomentował wynik niedzielnego spotkania. (...)
0
Amerykanin - Greg Hancock to pierwszy zagraniczny żużlowiec który przystał na propozycje startów w rosyjskiej lidze żużlowej. Indywidualny Mistrz Świata z poprzedniego roku porozum(...)
0
Zwycięstwem Amerykanina Grega Hancocka zakończyła się pierwsza odsłona cyklu Grand Prix w Auckland. Świetne drugie miejsce zajął Polak Jarosław Hampel. Trzeci był Nicki Pedersen, z(...)
0
Zapraszamy do zapoznania się z kursami naszego partnera Betsafe na wydarzenia żużlowe. Za tydzień inauguracja cyklu Grand Prix. Polecamy zakład całosezonowy na wytypowanie mistrza (...)
0
Marzenie obecnego IMŚ na żużlu Grega Hancocka, aby Stany Zjednoczone gościły turniej Speedway Grand Prix niebawem może się spełnić. Sam Hancock jak i nowy sponsor cyklu amerykańska(...)
0
18 marca na torze w Sheffield odbędzie się pożegnalny turniej Shane'a Parkera. Udział w zawodach zapowiedzieli kolejni zawodnicy, z Taiem Woffindenem i Peterem Karlssonem na czele.(...)
0
Już od kilku lat Gazeta Lubuska organizuje plebiscyt na Sportowca Roku w województwie Lubuskim. Do zakończenia głosowania zostało tylko kilka dni. Jak radzą sobie reprezentanci cza(...)
0
Już jutro odbędzie się kolejna odsłona cyklu Grand Prix. Tym razem najlepsi żużlowcy zawitają do duńskiego Vojens, aby rywalizować o nordyckie GP. Aktualny lider Greg Hancock jest (...)
0
Nie tak polscy kibice wyobrażali sobie Grand Prix w duńskim Vojens. Żaden z naszych reprezentantów nie awansował do półfinałów. Nie uczynił tego przede wszystkim Jarosław Hampel, k(...)
0
W zakończonych przed chwilą zawodach o Koronę Bolesława Chrobrego - pierwszego króla polski, rozgrywanych w Gnieźnie zwyciężył XXXXX. Dalsze miejsca w finale zajęli Tomasz Gollob, (...)
0
Greg Hancock jest już oficjalnie nowym zawodnikiem Unii Tarnów, zdaje się jednak, że nadal nie może przeboleć odejścia z Falubazu Zielona Góra. Zdaniem Amerykanina, regulamin polsk(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, zespół Dackarny Malilla przegrał na swoim torze rywalizację z Piraterną Motala 39:51. Wśród gospodarzy zawiedli Hans Andersen, Rune H(...)
0
W sobotnim Grand Prix Włoch, z nie najlepszej strony pokazali się Polacy. Co prawda Jarosław Hampel oraz Janusz Kołodziej awansowali do półfinałów, jednak tam walczyli bardziej mię(...)
0
Dziś podobnie jak w niedzielę 20 min przed meczem zaczął padać deszcz. Towarzyszyły mu błyskawice i grzmoty.(...)
0
Świetna postawa Amerykanina Grega Hancocka (15+1) nie pomogła Piraternie Motala w odniesieniu zwycięstwa w Kumli. Miejscowa Indianerna zwyciężyła bowiem 47:43. Najlepiej dla miejsc(...)
0
W ciekawym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, zespół Piraterny Motala pokonał na własnym torze Hammarby Sztokholm 54:36. Kibice zgromadzeni w Motali mogli pasjonować się aż trzykrotn(...)
0
Przegląd Sportowy zrobił prognozę zawodników, którzy zarobią najwięcej w sezonie 2011 w Polsce. Królem listy jest Jason Crump, który z kwotą 2,8 mln zł otwiera zestawienie. Powyżej(...)
0
Brak sponsora tytularnego Speedway Ekstraligi daje się we znaki. Po raz kolejny w tym sezonie zarząd spółki nałożył wysokie kary finansowe. Tym razem na Damiana Balińskiego, Grega (...)
0
Na dzisiejszej konferencji w Zielonej Górze poinformowano, że Rafał Dobrucki i Greg Hancock zostają na kolejny sezon w Falubazie. Doświadczony Polak dotarł na spotkanie, z kolei Am(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com