Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GREG HANCOCK - Wiadomości
0
Dzisiejszy Grand Prix Szwecji zakończono po zaledwie czterech seriach startów. Od samego początku zawodnicy zmagali się nie tylko ze sobą nawzajem, ale także nasilającym się deszcz(...)
0
Amerykanin Greg Hancock nie przyjechał nawet dzisiaj do Zielonej Góry, aby zdecydować wspólnie z trenerem Markiem Cieślakiem o ewentualnym występie w dzisiejszym meczu Falubazu z C(...)
0
W środę 15 grudnia dojdzie do podpisania kontraktu przez kolejnego zawodnika z Falubazem Zielona Góra. O godzinie 14:30 tradycyjnie w Sklepie Kibica w CH Auchan odbędzie się spotka(...)
0
Znamy już składy drużyn awizowane na inauguracyjny mecz Speedway Ekstraligi w Zielonej Górze. Mecz Stelmetu Falubazu z Unibaxem Toruń odbędzie się w niedzielę 3 kwietnia o godzinie(...)
0
Andreas Jonsson okazał się najlepszy w Grand Prix Włoch w Terenzano. Drugie miejsce zajął Greg Hancock, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Antonio Lindbaeck. Najlepiej z(...)
0
Zwycięstwem Emila Sajfutdinova zakończyła się IV edycja Indywidualnego Turnieju Żużlowego o Koronę Bolesława Chrobrego ? Pierwszego Króla Polski. Na drugim miejscu bieg finałowy za(...)
0
Już za kilka dni w Gorzowie Wlkp. Greg Hancock zostanie oficjalnie nowym mistrzem świata. Amerykanin nie zamierza odchodzić z cyklu Grand Prix, ale też przyznaje, że dobrze czuje s(...)
0
Tomasz Gollob wystartuje z numerem pierwszym podczas jutrzejszego nordyckiego Grand Prix w duńskim Vojens. W pierwszej gonitwie zaprezentuje się także Rune Holta. Jarosław Hampel p(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Danii w Kopenhadze. Najwięcej punktów w całym turnieju uzbierał Tomasz Gollob (20). W pokonanym polu w wyścigu finałowym zost(...)
0
Nie od dziś wiadomo, że Falubaz Zielona Góra w myśl przepisów, które wejdą od nowego sezonu, będzie musiał zrezygnować z dwójki swoich czołowych zawodników. Greg Hancock, Andreas J(...)
0
Dotychczasowy outsider ekstraligi - Tauron Azoty Tarnów postawił sobie za cel na sezon 2012 zawojować ligę. "Jaskółki" budują bardzo silny skład w oparciu o swojego wychowanka - po(...)
0
Przegląd Sportowy poinformował dzisiaj, iż listę życzeń Tauronu Azotów Tarnów otwierają Janusz Kołodziej, Greg Hancock i... trener obecnych już mistrzów Polski Marek Cieślak. Wszys(...)
0
Ojciec aktualnego mistrza świata Tomasza Golloba - Władysław spojrzał prawdzie w oczy i realnie ocenił, że jego syn ma małe szanse na obronę złotego medalu. "Papa Gollob" nie łudzi(...)
0
Podobnie jak Władysław Gollob, tak też Krzysztof Cegielski powoli traci już nadzieje na odrobienie strat przez Tomasza Golloba. Wszystko przemawia na chwilę obecną za Amerykaninem.(...)
0
Falubaz Zielona Góra skompletował już skład na sezon 2011. Dzisiaj jednoroczną umowę podpisał Grzegorz Zengota, zaś Greg Hancock przysłał do klubu parafowane dokumenty, również na (...)
0
Mieliśmy jednak biało-czerwone podium w Pradze! Mimo że triumfował Amerykanin Greg Hancock, to Jarosław Hampel i Tomasz Gollob zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Czwarty (...)
0
Magazyn "Tempo" opublikował ranking zawodników zagranicznych, występujących w polskich ligach, pod względem zarobków. W czołowej "10" znalazło się aż ośmiu przedstawicieli speedway(...)
0
Nie tylko kibice, ale również koledzy z toru bardzo przejęli się trudną sytuacją Leigh Adamsa. Za pośrednictwem internetu oraz mediów życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia.(...)
0
W najnowszym 11 numerze nieregularnika klubowego "Tylko Falubaz" można przeczytać interesujące słowa Grega Hancocka, który m.in. zdradził, że uratował swojego prezesa Roberta Dowha(...)
0
9 października odbędzie się turniej pożegnalny Rafała Dobruckiego. Pojawiła się już lista zawodników, którzy tego dnia pojawią się na stadionie w Zielonej Górze.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com