Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami pierwszy dzień turnieju Texom European Individual Ice Speedway Championship – Sanok 2024. Zawody zdominował weteran ice speedwaya, Austriak Franz Zorn. Drugie miejsce zajął Niemiec Max Niedermeier, a trzecie reprezentant Szwecji Jimmy Olsen. Reprezentant Polski, Michał Knapp ukończył sobotn(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
1
RM Solar Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 48:42 w meczu 3 rundy PGE Ekstraligi. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
W piątkowe popołudnie i wieczór miały odbyć się dwa spotkania PGE Ekstraligi, jednak ze względu na niesprzyjające prognozy pogody mecze zostały przełożone. W sobotę o godzinie 18.0(...)
5
MrGarden GKM Grudziądz pokonał na własnym torze PGG ROW Rybnik w stosunku 58:32. W drugim z rzędu meczu niepokonany był Artem Łaguta, a płatny komplet punktów wywalczył Nicki Peder(...)
3
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji na żywo z zaległego spotkania 2 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy MrGarden GKM Grudziądz a PGG ROW Rybnik. Stawką m(...)
1
Piątkowe spotkania nie doszły do skutku ze względu na niesprzyjające prognozy pogody. W poniedziałkowy wieczór będzie mogli emocjonować się spotkaniem pomiędzy Fogo Unią Leszno i (...)
120
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonała na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z przełożonego z piątku, spotkania PGE Ekstraligi pomiędzy Eltrox Włókniarz Częstochowa a MrGarden GKM Grudziąd(...)
2
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami pierwszej kolejki PGE Ekstraligi. O godzinie 16.30 rozpocznie się mecz pomiędzy PGG ROW-em Rybnik(...)
0
Drugie dzisiejsze spotkanie PGE Ekstraligi pomiędzy Eltrox Włókniarz Częstochowa a MrGarden GKM Grudziądz zostało odwołane ze względu na trudne warunki torowe.(...)
0
Zmagania ligowe w tym roku rozpoczną się z dwumiesięcznym opóźnieniem, ale już w najbliższy weekend będziemy mogli się emocjonować żużlem. Na piątkowy wieczór zaplanowano dwa spotk(...)
1
Sezon 2020 rusza lada moment. Zapraszamy na drugą część artykułu w którym przedstawiamy Państwu kolejne cztery zespoły, które będą się ścigać w PGE Ekstralidze w sezonie 2020, oraz(...)
244
Doczekaliśmy się. W piątek rusza PGE Ekstraliga. (...)
1
Duńczycy: Kenneth Bjerre oraz Nicki Pedersen postanowili parafować nowe kontrakty i podobnie jak reszta obcokrajowców od 8 maja przystąpi do obowiązkowej kwarantanny.(...)
106
Po uzgodnieniu warunków z Krzysztofem Buczkowskim MRGARDEN GKM Grudziądz przystąpił do renegocjacji kontraktu z Nicki Pedersenem. Na ten moment wygląda to tak, że Duńczyk nie zgadz(...)
2
W klubach trwają renegocjacje kontraktów z zawodnikami. Dziś MrGarden GKM Grudziądz poinformował o zawarciu porozumienia z Krzysztofem Buczkowskim. (...)
152
O otrzymaniu polskiego obywatelstwa poinformował w mediach społecznościowych Artem Łaguta. 29-letni żużlowiec MrGarden GKM-u Grudziądz był piątym najlepiej punktującym zawodnikiem (...)
187
Trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata Nicki Pedersen został zarażpny koronawirusem. Duńczyk uskarżał się na ból głowy, kaszel a potem pojawiła się jeszcze gorączka.(...)
77
Nie dojdą do skutku zaplanowane na 14 i 15 marca mecze testowe pomiędzy MrGarden GKM Grudziądz, a Truly.work Stalą Gorzów Wlkp.(...)
21
Zaplanowane początkowo na 13 marca spotkanie drużyny MrGarden GKM - u Grudziądz z kibicami odbędzie się we wcześniejszym terminie. (...)
56
MrGarden GKM Grudziądz zaprezentował dzisiaj swój nowy kevlar w jakim jego zawodnicy będą występować w rozgrywkach PGE Ekstraligi. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com