Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
622
Krystian Pieszczek nie jest już jedynym żużlowcem, który występuje w MrGarden GKM-ie Grudziądz w charakterze gościa. Klub pochwalił się pozyskaniem do tej roli Tobiasza Musielaka z(...)
0
MrGarden GKM Grudziądz pokonał na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
120
Dziś odbędą się dwa spotkania 9. kolejki PGE Ekstraligi. W Rybniku miejscowy PGG ROW stanie przed szansą zapunktowania w meczu z MrGarden GKM-em Grudziądz. Jeszcze ciekawiej zapowi(...)
0
MRGARDEN GKM Grudziądz nie może być zadowolony z wyników swoich krajowych liderów co przeradza się na obecną sytuacje w tabeli ligowej. Klub miał w założeniu włączyć się do walki o(...)
104
Eltrox Włókniarz Częstochowa zremisował(a) na wyjeździe z ekipą MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy światkami dwóch spotkań PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu będziemy mogli emocjonować się spotkaniem pomiędzy MRGARDEN GKMem Grudziądz i E(...)
0
Całe środowisko żużlowe na nowa zawrzało po wczorajszym spotkaniu 7 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy MrGarden GKM Grudziądz a Moje Bermudy Stalą Gorzów. Zawody przerwane zostały po 9 (...)
0
Nie stygną emocje po wczorajszym, przedwcześnie zakończonym spotkaniu pomiędzy GKM – em Grudziądz a Stalą Gorzów. Fala krytyka spłynęła nie tylko na osobach funkcyjnych z ramienia (...)
106
MrGarden GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 29:25. Mecz został przerwany po 9 biegach. Sędzia podjął decyzje o zakończeniu po tym jak w b(...)
103
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu o ligowe punkty będą walczyć zespoły MRGARDEN GKM Grudziądz oraz Moje(...)
32
Na trzecim biegu skończyły się większe emocje w meczu Motoru Lublin z MrGarden GKM-em Grudziądz. Gospodarze gładko wygrali 58:32. Goście, poza Artemem Łagutą i Kennethem Bjerre, ni(...)
37
Motor Lublin pokonał na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
4
Dzisiejsze spotkanie pomiędzy Motorem Lublin a MrGarden GKM-em Grudziądz to jedyny mecz PGE Ekstraligi, jaki kibice zobaczą w ten weekend. Po wykryciu koronawirusa u jednej z osób (...)
233
Niewiele zabrakło a piątkowe ściganie na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu storpedowałby deszcz. Ostatecznie zawody się odbyły i zakończyły wynikiem 53:37 dla gospodarzy.(...)
1
Wieczorne spotkanie 5 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Betard Spartą Wrocław a MrGarden GKM Grudziądz rozpoczęło się z ponad godzinnym opóźnieniem spowodowanym rzęsistą ulewą jaka prz(...)
0
W drugim dzisiejszym spotkaniu 5 rundy PGE Ekstraligi miejscowa Betard Sparta Wrocław pokonała bez większych problemów MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 53:57.(...)
0
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu zmierzą się PGG ROW Rybnik i Fogo Unia Leszno, natomiast w drugim(...)
1
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
51
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym spotkaniu zmierzą się drużyny Betard Sparty Wrocław oraz RM Solar Fal(...)
33
RM Solar Falubaz Zielona Góra dosłownie w ostatniej chwili przechylił szalę zwycięstwa dzięki czemu w meczu z MrGarden GKM Grudziądz zapisał na swoim koncie dwa punkty meczowe. Klu(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com