Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MRGARDEN GKM GRUDZIADZ - Wiadomości
108
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – pod taką nazwą grudziądzka drużyna będzie startować w rozgrywkach PGE Ekstraligi w sezonie 2021. Do współpracy z GKM Grudziądz dołączyły dwie(...)
379
Janusz Ślączka zastąpi na stanowisku szkoleniowca MrGarden GKM Grudziądz Roberta Kempińskiego.(...)
514
Kolejny zawodnik zdecydował się na zawarcie nowej umowy z MrGarden GKM Grudziądz. W sezonie 2021 żółto-niebieskich barw nadal bronić będzie Kenneth Bjerre.(...)
354
Po dziewięciu latach spędzonych w Gorzowie Krzysztof Kasprzak przenosi się do MrGarden GKM Grudziądz. (...)
106
GKM Grudziądz musi poszukać sobie nowego kapitana. Dotychczasowy poinformował, że odchodzi z klubu. Wpływ na tę decyzję może mieć mijający sezon. W nim Krzysztof Buczkowski zdobywa(...)
107
Dla grudziądzkiego GKM – u sezon się zakończył. Może zatem w spokoju budować kadrę na przyszły sezon. Dziś klub poinformował, że ich barw nadal bronić będzie Przemysław Pawlicki, k(...)
0
Po wczorajszym meczu, będącym zarazem ostatnim na swoim domowym torze, Artem Łaguta potwierdził pojawiające się wcześniej spekulacje jakoby miał to być jego ostatni sezon w barwach(...)
114
Betard Sparta Wrocław pokonała na wyjeździe MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 54:36. Tym samym podopieczni Dariusza Śledzia znacznie przybliżyli się do fazy play-off. Poniżej preze(...)
172
Strona klubowa GKM – u Grudziądz wydała komunikat nt. niejednoznacznego wyniku testów u osób funkcyjnych. Poniżej pełna treść.(...)
55
Dziś o 20:30 odbędzie się zaległe spotkanie 12. kolejki PGE Ekstraligi, w którym miejscowy MrGarden GKM Grudziądz podejmie Betard Spartę Wrocław. Jeśli wrocławianie chcą awansować (...)
145
MrGarden GKM Grudziądz pokonał na własnym torze Motor Lublin w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
We wtorkowy wieczór czeka nas zaległy i arcyważny dla układu górnej części ekstraligowej tabeli mecz. W Grudziądzu, miejscowy MrGarden GKM podejmie Motor Lublin.(...)
0
Pogoda w tym tygodniu nie rozpieszcza kibiców i żużlowców. Tym razem Ekstraliga Żużlowa odwołała jutrzejsze zawody w Grudziądzu jednocześnie podając ich nowy termin.(...)
107
Nie mają szczęścia do pogody zawodnicy MRGARDEN GKM – u Grudziądz i Betard Sparty Wrocław. (...)
74
Na wniosek organizatora i ze względu na niekorzystne prognozy pogody Ekstraliga Żużlowa odwołała mecz 12. rundy PGE Ekstraligi MRGARDEN GKM Grudziądz – BETARD Sparta Wrocław, zapla(...)
514
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania. Punkt bonusowy za dwumecz zdobywają zawodnicy(...)
226
Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu spotkają się zespoły z Leszna i Grudziądza, natomiast w drugim ekipy z (...)
2
RM Solar Falubaz Zielona Góra pokonał na wyjeździe MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Już w niedzielę dojdzie do dwóch spotkań w ramach X rundy PGE Ekstraligi. W pierwszym spotkaniu dojdzie do rywalizacji pomiędzy MrGarden GKM Grudziądz a RM Solar Falubaz Zielona Gó(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com